З подякою, учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Роздільна

       В рамках програми «Канікули з Пресманом» учням ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Роздільна була надана чудова можливість побувати на екскурсії по храмах м. Одеси та завітати до кінотеатру 8Д . Вже вкотре переконалися, що  завдяки невтомному благодійному піклуванню Олександра Семеновича, всім дітям дарується радість літнього незабутнього відпочинку. Здійснивши комфортну і легку  поїздку автобусом до Одеси, ми зустріли  люб’язного помічника Олександра Семеновича Пресмана, який постійно нас супроводжував, розповідаючи про очікувану екскурсійну програму. Відвідуючи собори та храми, школярі разом з вчителями із великим захопленням милувалися святою красою будівель та архітектурою, що   вражали  своєю величчю, відкривали для себе багато нових і цікавих історичних фактів.

     Найзахоплюючим моментом подорожі стало перебування в кінотеатрі 5Д. Від різноманітних спецефектів всі отримали незабутні враження та неймовірне задоволення.

      Ми дуже вдячні Вам, Олександре Семеновичу, за прекрасну екскурсію гарного літнього дня, що принесла багато позитивних вражень, емоцій та задоволення!