Учитель Новозаріцького НВК.

Спасибі депутату за екскурсію

Нещодавно народний депутат України Олександр Семенович Пресман організував для вихованців Новозаріцького НВК екскурсію до Одеси. Хоч ранок для дітей і розпочався о четвертій годині, проте настрій у всіх був чудовий. Радісні очі та веселі усмішки на обличчях дівчаток та хлопчиків свідчили про очікування дива.

Час у дорозі минув дуже швидко і ось ми вже у ТЦ „Афіна”. Тут діти переглянули фільми у форматі 5D, під час яких разом із героями побували в різних життєвих ситуаціях, опинилися поруч із подіями, які проходили на екрані. Вони отримали масу задоволення, незвичайні враження, неймовірні почуття, адже таке не відбувається кожен день.

На крилах фантастичного світу ми перелетіли в реальний Одеський культурно-оздоровчий комплекс „Немо”, де нас чекало шоу дельфінів та інших морських тварин. Розпочався виступ з номеру морської левиці, яка показала всі свої навички і заставила глядачів аплодувати. Потім двоє друзів – морських котиків – разом із молодою жінкою-тренером завзято танцювали ламбаду. Група дельфінів, яка за свої виступи одержала масу овацій за оперний спів, за вправи з м’ячами, кругами і за стрибки із своєю дресирувальницею, всіх зачарувала.

… Морські хвилі, б’ючись об берег, ніби прощалися з нами, а ми їм говорили: „До зустрічі!”. Тож від наших учнів та батьків хочемо сказати найщиріші слова подяки за чудовий літній подарунок народному депутату Олександру Пресману та його помічникам. Слова вдячності адресуємо також відділу освіти райдерж-адміністрації, який допоміг у проведенні екскурсії, та водію Олександру Бесагіну.