З громадою і для громади. Втілюючи соціальні ініціативи Президента

Вже не один рік регіональна програма „Народний бюджет”, ініційована головою Одеської обласної державної адміністрації Едуардом Матвійчуком, доводить свою ефективність.

 Сьогодні навіть непросто перелічити ті добрі справи, що були виконані в громадах району для покращення життєдіяльності об’єктів соціальної сфери. Та бюджетних коштів на все не вистачає, тож сільські та селищні голови звертаються за фінансовою допомогою до меценатів. У таких ситуаціях вони завжди розраховують на підтримку народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана і він з готовністю відгукується на прохання людей.

Звичайно, у силу своєї зайнятості у Верховній Раді народний обранець нечасто приїжджає до округу. Натомість досить активно працюють його помічники. Один з них – Нікіта Кузькевич – на минулому тижні побував у Фрунзівському районі та передав від Олександра Семеновича матеріальну допомогу на ремонт ряду об’єктів соціальної сфери.

Так, для Перехрестівської сільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини було виділено 15 тисяч гривень на заміну вікон та встановлення „козирка” і огорожі. Спілкуючись з медиками, голова райдержадміністрації Павло Шестопалюк, голова районної ради В’ячеслав Паровенко та помічник депутата Нікіта Кузькевич цікавилися існуючими проблемами лікувального закладу та оглянули приміщення амбулаторії. Звичайно, колектив медпрацівників докладає всіх зусиль для підтримання будівлі в належному стані. Та вся біда в тому, що приміщення дуже старе і потребує постійної уваги. До того ж, деякі кімнати залишаються незадіяними, що призводить до зайвих витрат на опалення взимку.

Того дня Нікіта Олександрович також передав фінансову допомогу в сумі 10 тисяч гривень Фрунзівському селищному голові Тетяні Пустовій – на прокладання водогону до села Стоянове; по 15 тисяч – колективу Павлівської сільської лікарняної амбулаторії на ремонт приміщення та Йосипівському НВК на заміну вікон у спортивній залі. Директор Василівської школи Марія Гнатюк вирішила використати отримані кошти в сумі 11 тисяч гривень на заміну вікон. Крім цього, реагуючи на звернення людей, Олександр Семенович не забув про свої обіцянки допомогти у заміні вхідних дверей Будинку дитячої творчості, ремонті Войничівського фельдшерсько-акушерського пункту та облаштуванні дитячих майданчиків у селах Леніне і Мар’янівка.

Загалом, втілюючи в життя соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, беручи участь в програмі „Народний бюджет”, на всі вищезгадані об’єкти народний депутат виділив 72 тисячі гривень. Люди дуже вдячні О. Пресману за таку потужну підтримку і найближчим часом з готовністю звітуватимуть про використання отриманих грошей.

Олена Харченко.

Фрунзівський район.

Читайте також