Доля держави – в руках підростаючого покоління

 

     Нові соціальні ініціативи Президента нашої держави Віктора Януковича „Діти – майбутнє України” стали стимулом для покращення якості життя підростаючого покоління.

Турбота Президента та Уряду здійснюється під гаслом „Кожній дитині – всебічний розвиток”, що знайшло підтримку і в нашому районі. Однією з приємних подій стало підбиття підсумків виставки-конкусу дитячого малюнка „Мій рідний край”, яка відбулася минулої п’ятниці у районному Будинку культури. Тематика виставки була обрана не дарма, адже 2013 рік проголошений Роком краєзнавства і Роком дитячої творчості. Крім цього, конкурс був приурочений ще одній визначній даті – 90-річчю Фрунзівщини.

     А передувала цьому святковому дійству велика підготовча робота – працівників єдиного методичного центру та бібліотекарів району, які  нинішнього року запропонували на конкурс роботи юних художників, залучивши понад тридцять учасників із  Фрунзівки, Мар’янівки, Перехрестового, Василівки, Онилового, Леніного, Карабанового, Затишшя, Йосипівки та Войничевого.

     Упродовж чотирьох днів фойє Будинку культури  з дитячими малюнками було відкрито для кожного бажаючого. Тут дійсно було що подивитися і чому порадіти, адже кожна робота відрізнялася своєю оригінальністю і неповторністю. Як завжди, не було рівних на виставці і картинам вихованців Фрунзівської дитячої музичної школи класу образотворчого мистецтва, беззмінним керівником  якого протягом багатьох років є Олена Капанюк.

Відкрила захід начальник відділу культури райдерж-адміністрації Олена Оришич. У своїй промові вона привітала учасників та гостей і коротко ознайомила їх з метою, умовами конкурсу та результатами конкурсної комісії.

     На підбитті підсумків також були присутні і виступили шановні гості – помічник народного депутата України Олександра Пресмана Нікіта Кузькевич, голова райдержадміністрації Павло Шестопалюк, голова районної ради В’ячеслав Паровенко, наша талановита землячка Діана Котляр. Їх виступи ще раз дали змогу пересвідчитися, яких талановитих дітей зростила земля Фрунзівщини і що саме на них покладаються великі надії творити майбутнє нашого району, області, держави.

     Нагородження учасників конкурсу Дипломами та пам’ятними подарунками відбулося у затишній і теплій атмосфері. Так, почесне перше місце отримали фрунзівчанки Надія Бикова, Катерина Чебакова та Мар’януш Шагінян. Друге розділили Софія Безхлібна (Перехрестівський НВК), Євгенія Яковлева (Войничівська ЗОШ) та Олеся Олійник (Затишанський НВК) і  третє – Микола Артеменко (Ленінський НВК), Тетяна Романова ( Карабанівська ЗОШ) та Олександр Ложешник (Йосипівський НВК).

     Не менш урочистим  моментом свята стало вручення переможцям конкурсу мольбертів, які від імені Олександра Пресмана презентував Нікіта Кузькевич. Так, вісім підставок для малювання отримали вихованці ДМШ по класу образотворчого мистецтва і по одній – школярі Перехрестівського та Йосипівського навчально-виховних комплексів. У відповідь на увагу і турботу про підростаюче покоління Мар’януш Шагінян подарувала Олександру Семеновичу свою авторську роботу.

      Цього ж дня Нікіта Кузькевич разом із Павлом Шестопалюком побували у дошкільному підрозділі Фрунзівського навчально-виховного комплексу, на базі якого відбулося засідання методичного об’єднання вихователів дитсадків та груп короткотривалого перебування загальноосвітніх навчальних закладів району. Поспілкувавшись з присутніми, помічник депутата  вручив керівництву Фрунзівського дитячого садочка від Олександра Пресмана сім тисяч гривень, виділених на ремонт опалювальної системи. Це чергова добра справа, яку народний депутат робить для маленьких фрунзівчан. Завідуюча дошкільним закладом Ольга Маковська подякувала Олександру Семеновичу за постійну увагу і турботу про дошкільнят, адже за дієвої допомоги депутата було встановлено нові сучасні вікна та двері, придбано електронагрівачі, кварцові лампи та багато інших необхідних речей.

      Тож дуже добре, що у нас є такі народні обранці, які не на словах, а на ділі роблять корисні для громад справи. Адже чим більше буде небайдужих до дитячих проблем людей, тим світліше буде наше майбутнє. А воно, як і майбутнє всієї держави, в руках підростаючого покоління.

Валентина Малюк.

Читайте також