В Одеській області пройшов чемпіонат по футболу.

В рамках програми «Народний бюджет», ініційованої губернатором Одеської області Едуардом Леонідовичем Матвійчуком, 19-20 жовтня цього року у місті Роздільна відбулися півфінальні поєдинки чемпіонату Одеської області з футболу сезону 2013 року серед сільських команд.

     В іграх півфіналу прийняла участь також збірна Великомихайлівського району. Команду «Атлетік» з Великої Михайлівки  підтримав народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Він профінансував придбання нової футбольної форми для членів команди, спортивного інвентарю,  організації та відпочинку тренувального збору збірної команди району у місті Іллічівську. Також, на прохання членів збірної, нардепом було виділено 5000 грн на потреби команди.  Завдяки такій підтримці команда вдало стартувала в чемпіонаті Одеської області з футболу 2013 року. Збірна Великомихайлівського району  провела 18 матчів, здобувши путівку до фіналу. Хоча в першому матчі зі збірною Роздільнянського району команда поступилась господарям поля з рахунком 0:4, але в подальших матчах проти збірної Овідіопольського району проявила волю до перемоги, обігравши суперників з рахунком 3:0.

Також до фіналу, який відбудеться 2-3 листопада 2013 року, потрапили такі команди: збірна Ізмаїльського району, ФК «Хаджибей» с. Усатове Біляєвського району, збірна Роздільнянського району та команда «Атлетік» Великомихайлівського району. Члени збірної «Атлетік» переконані, що  цілеспрямованість, наполегливість і майстерність команди в фінальних іграх – це  прямий шлях до перемоги. Адже футболістів збірної з Великої Михайлівки підтримує народний депутат України Олександр Семенович Пресман, довіру якого вони мають виправдати.

Читайте також