З турботою про ветеранів

 28 жовтня ц.р., у день всенародного свята – 69-річчя визволення України від фашистських загарбників Великомихайлівщина вшановувала ветеранів Великої Вітчизняної війни.
        Того теплого осіннього дня за дорученням голови районної державної адміністрації заступник голови РДА В.В.Колесніков, начальник управління соціального захисту населення Т.Л.Гаврилова, голова районної організації ветеранів України, помічник народного депутата України О.С.Пресмана В.В.Гамар, голова Великомихайлівської селищної ради Т.В.Жарська побували з вітальним візитом в учасників бойових дій З.М.Жалінської, Г.Г.Дробницького, Г.С.Сорокова, М.Ф.Ровенка, І.С.Мойсанова, В.І.Труша, В.І.Гончарова, В.Ф.Манжула, М.С.Номеровського, М.А.Фурманського, М.Ф. Репетілова, М.О.Міщенчука, Є.М.Могилевича.

         Від імені голови РДА М.С.Вишнякова, голови районної ради В.І.Гіріна, народного депутата України О.С.Пресмана, себе особисто подякували сивочолим солдатам Перемоги за мирне сьогодення, побажали міцного здоров’я, довголіття, тепла і любові близьких людей. Святкового настрою ветеранам додали піднесені посадовцями букети яскравих осінніх квітів та подарунки.

         Спілкуючись з учасниками бойових дій В.В.Колесніков зазначив, що Президент України В.Ф.Янукович, голова Одеської обласної державної адміністрації Е.Л.Матвійчук, керівництво району проводять роботу щодо покращення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни. У відповідь від учасників бойових дій почули лише слова подяки за турботу та увагу, яку вони відчувають з боку держави.

        Насамкінець слід додати, що у день визволення України від фашистських загарбників жоден учасник бойових дій не залишився без уваги і щирих вітань. Слова шани і подяки за мирне небо над головою, квіти та подарунки були вручені кожному з 30 учасників бойових дій, які сьогодні проживають на теритторії району.

Читайте також