Святкували діти Великомихайлівщини

 

     Не дивлячись на прохолодну, похмуру погоду у неділю, 1 червня ц.р., на центральній площі було людно і гамірно.
З самого ранку сюди веселими зграйками сходилися хлочики та дівчатка. Своє свято – День захисту дітей – вони розпочали традиційним конкурсом малюнка на асфальті “Ми – майбутнє твоє, Великомихайлівщино!” І розцвів майдан усіма барвами веселки: казкові квіти, ніжні метелики, біленькі хатки, синє море і на кожному малюнку усміхнене сонечко та чисте небо – те, що найбільше потрібно для щастя нашим дітям. Трудилися – старалися юні художники, кожен малюнок заслуговував на увагу, тому і не стали організатори свята визначати переможців, у цьому конкурсі перемогла дружба! Кожен його учасник отримав солодкий приз.

А далі були ігри. Діти із задоволенням брали участь у веселих естафетах, цікавих конкурсах, які провели для них директор районного будинку культури Антоніна Ростовцева та культорганізатор будинку дитячої та юнацької творчості Лілія Виниченко.

Затим святкове дійство з центральної площі перемістилося до районного будинку культури. Тут кожен мав змогу помилуватися роботами юних майстрів декоративно-прикладного мистецтва, виставку яких було розгорнуто у фоє.

Як завжди, родзинкою свята стала концертна програма за участю кращих дитячих колективів райцентру. В урочистій частині програми до дітей звернувся заступник в.о. голови районної державної адміністрації В.В.Колесников. Міцного здоров’я, веселих канікул та здійснення найзаповітніших мрій бажав він усім юним мешканцям нашого селища. Свої вітання дітворі адресувала й завідуюча центральною районною бібліотекою для дітей С.С.Крицька. Також Світлана Сергіївна вручила Почесні грамоти кращим читачам району.

Найщиріші привітання та сердечні побажання від імені народного депутата України О.С. Пресмана адресували присутнім у залі його помічники М.Кузькевич та С.Василенко.

–                  Нехай ваше дитинство, любі хлопчики та дівчатка, буде радісним і безтурботним, яскравим і веселим. Нехай завжди над вами світить ласкаве сонечко батьківської любові, щоб ви завжди почували себе захищеними і мезмежно щасливими! Вітаю всіх вас – матусь, татусів, дідусів і бабусь, а найголовніше наших дітей. Для них веселим святом Дня захисту дітей традиційно, як і у попередні роки, розпочне роботу програма «Літні канікули з Пресманом», – зазначив С.Василенко.

 Затим помічники народного депутата передали подарунки від О.С.Пресмана районному будинку дитячої та юнацької творчості, дитячій спортивній школі та дитячому садку «Сонечко».

Бурхливими оплесками дякували глядачі юним аматорам сцени – танцювальному колективу «Гармонія» (худ. керівник Ю.Нестеренко), ансамблю спортивного бального танцю «Альянс» (худ. керівники Олег та Олена Гавриленки), вокальному ансамблю «Дзвіночки» (худ. керівник В.Захарова), юним солістам Г.Дудкі, Д.Бондаренко, А.Недоступ, Д.Коноваловій, Р.Толоченко, Д.Федецькій, Н.Чебановій, К.Корнійчук, дуету «Нотки» ( Г.Трофімова та К.Головацька), сімейному тріо Маші, Галинці та Сашку Трофімовим.

Не обійшлося на святі й без традиційного частування морозивом. Багато радості викликав у дітей і встановлений біля будинку культури батут.

Свято пройшло урочисто, весело, радісно.

С.Смолінська

 

Читайте також