Вчителі, батьки та учні Кіровської та Цебриківської ЗОШ І-ІІ ступенів

Вчителі, батьки та учні Кіровської та Цебриківської ЗОШ І-ІІ ступенів щиро вдячні Олександру Семеновичу за якісно організовануекскурсію в рамках проекту “Канікули з Пресманом”.

Завдяки депутатові Верховної ради України Пресману А.С., наша дітвора 8 липня змогла відвідати місто Одесу.

Літо – це пора, яку найбільше люблять діти. Саме влітку вони мріють про довгоочікуваний відпочинок на морі, в лунапарку, кінотеатрі, чекають неймовірних пригод і емоцій. Але не всі батьки можуть здійснити мрії своїх дітей, адже літо – це також збір фруктів, ягід та овочів, заготівля смачненької консервації на зиму і ще безліч клопотів. То що ж тоді робити сільським дітлахам? Сумувати? Ні! Їхні мрії також збулися, і все завдяки доброму чарівнику Олександру Семеновичу Пресману. Він організував для учнів Цебриківської та Кіровської ЗОШ І-ІІ ст. незабутню поїздку до Одеси.

Діти відвідали кінотеатр 8D, де мали змогу потрапити в майбутнє чи минуле, в сніжну країну чи підводне царство. Короткометражні фільми дуже порадували їх. Попіклувався Олександр Семенович і про духовний стан дітей. Вони відвідали Спасо-Преображенський кафедрадьний собор і послухали цікаву розповідь про його будівництво. Побували в нижньому та верхньому храмі, помолилися перед іконою Касперської Богоматері та поставили свічки за здоров’я рідних і близьких. Продовжили свій відпочинок у лунапарку, де досхочу покаталися на різних атракціонах і отримали безліч позитивних емоцій і задоволення.

Зручний автобус, приємні враження і від самої поїздки надовго залишаться в пам’яті школярів.

 Ми приносимо щиру подяку Олександру Семеновичу і від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.


Читайте також