Депутат у своєму окрузі. Встигає скрізь.

      Олександр Семенович Пресман один із небагатьох депутатів-мажоритарників Верховної Ради України, який встигає скрізь. І досить ефективно працювати у законодавчому органі, й на місцевому рівні: згуртовує експертів і представників місцевої влади для обговорення нагальних питань місцевих громад і домагається державного
фінансування, організовує різні семінари та тренінги, особисто виїжджає на вирішення проблемних ситуацій, активно звітує про виконану роботу, у тому числі на власному сайті, у соцмережах, на зборах виборців та у ЗМІ тощо. Ось і минулої середи він ще раз завітав до нашого району. Спочатку поспілкувався з медичним персоналом центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги. Уважно вислухав головних лікарів та медпрацівників, вніс посильний внесок на будівництво на території лікарні каплички, пообіцяв допомогти із заміною найпроблемніших вікон в поліклінічному відділенні. Проходячи по території лікарні зупинявся і розмовляв з нашими земляками, які хотіли поспілкуватися із своїм народним депутатом.

     Ні для кого не секрет, що допомога і підтримка освітніх закладів району – один із головних пріоритетів нашого народного обранця. Його проект „Дитинство під захистом Пресмана” включає в себе багато важливих етапів, одним із яких є допомога в ремонтах шкіл, поповнення учбової бази вкрай необхідною апаратурою, підтримка молодіжного спорту і фізичної культури спортінвентарем, страхування всіх школярів району від нещасних випадків та багато іншого. Після об’їзду всіх шкіл Олександр Семенович не міг не відвідати ще один навчальний заклад Фрунзівщини – професійний ліцей. Під час великої перерви, поспілкувавшись із педагогами та учнями, він щиро привітав їх з початком нового навчального року та подарував 16 комплектів футбольної форми (для двох команд), м’ячі та дві сітки на футбольні ворота. Це був дуже потрібний і доречний подарунок, адже тепер значно розширяться можливості для занять спортом у ліцеї.

     В своїй роботі народний депутат завжди тісно спілкується із засобами масової інформації. І наша газета не виключення. Протягом п’яти років співпраці він неодноразово допомагав і нам. Дізнавшись, що у районної газети 85-річний ювілей, Олександр Семенович разом із своїм помічником Микитою Кузькевичем та головою районної ради В’ячеславом Паровенком заїхали і до редакції. Вони щиро привітали наш невеликий колектив із славним ювілеєм, відзначили велику роль місцевої преси для висвітлення всіх подій, які відбуваються у районі, підкреслили, що райони являються справжнім літописом історії рідного краю, і висловили побажання аби зростали тиражі та кількість сторінок і ми могли зустрітися як мінімум на сторічному ювілеї газети. А для того, щоб матеріали журналістів районки були більш видовищними, Микита Кузькевич вручив чудовий потужний сучасний фотоапарат.

Постійна і систематична робота нашого народного депутата в окрузі триває. Адже попереду реалізація ще багатьох планів і починань на благо району і своїх виборців.

Читайте також