Завжди вчасно та відверто.

На сьогодні в нашій Державі важкі часи переживають всі. Чому так сталося важко судити та й мабуть неварто.Всім відомо, що найважче тим, хто нині на сході країни. І нашим чоловікам, синам, дітям доводиться боронити східні кордони нашої неньки України. Ця хвиля непокоєння за спокій в сім’ях сколихнула і нашу сім’ю. Несподівано для всіх наша донька теж вирішила приєднатися в ряди захисників. Моє серце , як матері звісно щеміло від болю, але це було обмірковане і тверде рішення доньки. З розумової точки зору ми її розуміли, а з материнської душа рвалася на шматки – так мабуть ми її виховали, що залишатися осторонь, в той час коли там де можливо потрібна твоя допомога – донька не змогла.

Нині вона там , де вважає і повинна бути – тобто в м. Курахове Донецької області, де майже поряд йдуть запеклі бої.

Захищає разом з іншими спокій кожної родини. А от прибувши

на місце з’ясувалося, що розміру одягу та взуття для доньки , зі слів Христини забракувало. Ми захвилювались, адже на порозі зима, незабаром вдарять морози , та знаючи про те що Олександр Семенович зробив чимало добрих справ – про, що свідчать численні відгуки людей на сторінках нашої районної газети . А , як всім відомо доброчинна діяльність об’єднує людей, ріднить їх. На щастя, Олександр Семенович це розуміє, за що ми і поважаємо його , тому наша сім’я негайно вирішила звернутися до О. Пресмана. І , як завжди він відразу відреагував. Невдовзі надійшов дзвінок з проханням надати адресу та телефон Христини, щоб весь одяг був терміново надісланий до потрібного пункту призначення.

Ви знаєте, щоб там хто не натякав ( я маю на увазі щодо діяльності О.С. Пресмана), але його порядності, відповідальності як народного депутата в своєму окрузі можуть багато хто тільки позаздрити.Він став першим обраним депутатом, який започаткував в окрузі підтримку людей,які самотужки не в змозі впоратись зі своїми проблемами.І за всі ті роки , що Він з нами – Олександр Семенович не зупиняється , він постійно з людьми , тобто переживає всі наші проблеми разом з нами.

Шановний Олександр Семенович , наша сім’я вкотре переконалась, що Ви людина слова і діла, що з Вами легко переборювати будь-які труднощі.Тож дякуємо вам за Вашу чуйність і людяність, небайдужість та щирість по відношенню до простих людей, а також за постійну увагу, розуміння . підтримку. Хай Бог благославляє Вас міцним здоров’ям та охороняє від усього злого.

З повагою сім’я К. В.Томяк
с.Павлівка

Читайте також