ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО Голови Державної аудиторської служби, Першого заступника голови Державної інспекції сільського… (№337/180-1)

№337/180-1                                                     «28 » листопада 2016 року

Голові
Державної аудиторської
служби України
Гавриловій Л.В.
Першому заступнику голови
Державної інспекції сільського
господарства України
Заставному Ю.Б.

Депутатське звернення
в порядку ст. 16 Закону України
«Про статус народного депутата України»

Одним з видів діяльності комунального підприємства спільної власності територіальних громад району «Роздільнянське джерело» за КВЕД є 01.30.0 змішане сільське господарство, а також 14.12.0 добування вапняку, гіпсу та крейди, 14.21.0 добування піску та гравію.
На підставі розпорядження Раздільнянської районної державної адміністрації на розробку проекту відведення земельних ділянок від 12.09.2011 року № 840/А-2011, від 26.10.2011 року № 991/А-2011, від 01.02.2012 року № 149/А-2012, та від 24.10.2012 року № 1003/А-2012, відповідно до клопотання від КПСВТГР «Роздільнянське джерело», договору від 07.03.2012 року № 2012/03/07, приватним підприємством «Земсервіс» був розроблений проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування КІІСВТГР «Роздільнянське джерело» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані на території Кам’янської сільської ради Роздільиянського району Одеської області (за межами населеного пункту).
Постійною комісією з питань спільної власності територіальних громад  району, приватизації комунальної власності, регіонального розвитку, будівництва, транспорту, зв’язку, промислової політики, паливно-енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства, підтримки і розвитку підприємницької діяльності, торговельного і побутового обслуговування населення на засіданнях комісії після заслуховувань та обговорень договорів про спільну діяльність по КПСВТГР «Роздільнянське джерело», надавалися згоди на укладання договорів про спільну діяльність (про спільний обробіток земельної ділянки між КПСВТГР «Роздільнянське джерело» та сільськогосподарськими товариствами). За інформацією, яка надійшла на адресу громадської приймальні народного депутата України, КПСВТГР «Роздільнянське джерело» одночасно із договорами, які укладало із фермерами, укладало договори щодо здійснення маркетингових послуг.

    Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про оренду державного та комунального майна», «Про оренду землі», «Про оцінку земель», нормами Господарського та Земельного Кодексів України, враховуючи те, що оренда плата за землю є видом податків, який не контролюється ні районною державною адміністрацією, ні органами місцевого самоврядування, з метою недопущення порушення чинного діючого законодавства України з боку Роздільнянської районної ради та КПСВТГР «Роздільнянське джерело», а також викоренення корупційних схем, через які позбавлені розвитку об’єкти соціальної сфери та інфраструктури Роздільнянського району, вимагаю:

1. Здійснити перевірку наявності правовстановлюючих документів суб’єкта земельних відносин КПСВТГР «Роздільнянське джерело»;
2. Здійснити перевірки фінансово-господарської діяльності КПСВТГР «Роздільнянське джерело» в межах відповідних повноважень;
3. Про результати розгляду депутатського звернення та результати перевірок прошу поінформувати у чинний законодавством строк за адресою: 65032, м. Одеса, пр-т Шевченка, 4.

З повагою,
Народний депутат України

О.С. Пресман

Полная версия обращения
Полная версия обращения