ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ (№337/219)

№337/219-1                                                                   «22 » Лютого 2017 року

Голові Служби безпеки України
Грицаку В.С.

Генеральному прокурору України
Луценку Ю.В.

Депутатське звернення в порядку
ст. 16Закону України
«Про статус народного депутатаУкраїни»

Депутатське звернення 

21 лютого 2017 року у категорії «Новини і політика» у мережі Інтернет, зокрема, на «Youtube», а також інших ЗМІ, оприлюднено спільний брифінг голови Служби безпеки України В. Грицака і генерального прокурора України Ю. Луценка.

На представленому (зі слів  голови СБУ:  «для аналізу телеглядачів») аудіо- і відеоматеріалі у озвученому тексті від імені особи, яку визначено керівником групи ГО «Донбаське земляцтво» м. Києва Будяка А.В., використано прізвище «Пресман».

Проект Закону «Про забезпечення державної підтримки заходів з розвитку, популяризації та захисту російської мови, інших мов національних меншин в Україні» № 5602 від 26.12.2016 року зареєстрований на 5-ій сесії VIII скликання, ініціатором законопроекту і особою, яка внесла подання, є народний депутат України Балицький Є.В. — член депутатської фракції Політичної партії «Опозиційний блок» у Верховній Раді України VIII скликання. Відповідно до картки законопроекту вищезазначений проект одержано Верховною Радою 26.12.2016 року, 28.12.2016 року направлено на розгляд Комітету з питань культури і духовності, 29.12.2016 року надано для ознайомлення, у день Вашого спільного брифінгу знято з розгляду.

Керуючись Конституцією України, Законами України «Про статус народного депутата України», «Про регламент Верховної Ради України», з метою недопущення використання одноіменного із моїм прізвища для можливої дискредитації мене як громадянина України, народного депутата України, —

вимагаю:

  1. Діяти лише на підставі, в межах повноважень і у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України (ст. 19 Конституції України).
  2. Поінформувати про підстави допущення реєстрації вищезазначеного проекту Закону, який визнано «замовним за вказівками кураторів»,а також підстави зняття його з розгляду.
  3. Надати інформацію про конкретні вжиті заходи працівниками СБУ, ГПУ щодо недопущення порушення цілісності та недоторканості території України протягом 2014-2017 років.
  4. Надіслати відповідь про розгляд депутатського звернення у строк, визначений Законом України «Про статус народного депутата України».

 

Народний депутат України   О.С. Пресман

Полная версия обращения