ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ (№337/219)

№337/219-1                                                                   «22 » Лютого 2017 року

Голові Служби безпеки України
Грицаку В.С.

Генеральному прокурору України
Луценку Ю.В.

Депутатське звернення в порядку
ст. 16Закону України
“Про статус народного депутатаУкраїни”

Депутатське звернення 

21 лютого 2017 року у категорії “Новини і політика” у мережі Інтернет, зокрема, на “Youtube”, а також інших ЗМІ, оприлюднено спільний брифінг голови Служби безпеки України В. Грицака і генерального прокурора України Ю. Луценка.

На представленому (зі слів  голови СБУ:  “для аналізу телеглядачів”) аудіо- і відеоматеріалі у озвученому тексті від імені особи, яку визначено керівником групи ГО “Донбаське земляцтво” м. Києва Будяка А.В., використано прізвище «Пресман».

Проект Закону «Про забезпечення державної підтримки заходів з розвитку, популяризації та захисту російської мови, інших мов національних меншин в Україні» № 5602 від 26.12.2016 року зареєстрований на 5-ій сесії VIII скликання, ініціатором законопроекту і особою, яка внесла подання, є народний депутат України Балицький Є.В. – член депутатської фракції Політичної партії “Опозиційний блок” у Верховній Раді України VIII скликання. Відповідно до картки законопроекту вищезазначений проект одержано Верховною Радою 26.12.2016 року, 28.12.2016 року направлено на розгляд Комітету з питань культури і духовності, 29.12.2016 року надано для ознайомлення, у день Вашого спільного брифінгу знято з розгляду.

Керуючись Конституцією України, Законами України “Про статус народного депутата України”, “Про регламент Верховної Ради України”, з метою недопущення використання одноіменного із моїм прізвища для можливої дискредитації мене як громадянина України, народного депутата України, –

вимагаю:

  1. Діяти лише на підставі, в межах повноважень і у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України (ст. 19 Конституції України).
  2. Поінформувати про підстави допущення реєстрації вищезазначеного проекту Закону, який визнано “замовним за вказівками кураторів”,а також підстави зняття його з розгляду.
  3. Надати інформацію про конкретні вжиті заходи працівниками СБУ, ГПУ щодо недопущення порушення цілісності та недоторканості території України протягом 2014-2017 років.
  4. Надіслати відповідь про розгляд депутатського звернення у строк, визначений Законом України “Про статус народного депутата України”.

 

Народний депутат України   О.С. Пресман

Полная версия обращения

Читайте також