ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ (№337/221)

№337/221                                                                   «28 » Лютого 2017 року

Міністру
Внутрішніх справ України
Авакову А.Б.

Голові Служби безпеки України
Грицаку В.С.

Голові
Державної прикордонної служби України
Назаренку В.О.

Голові
Верховної Ради України
VIIIскликання
Парубію А.В.

Депутатське звернення в порядку
ст. 16 Закону України “Про статус народного
депутата України”

Депутатське звернення

Із посиланням на вимоги Закону України “Про захист персональних даних” на офіційному веб-порталі Верховної Ради України у розділі “Депутатські запити” на сторінці народного депутата Верховної Ради України VIII скликання В.П. Сюмар відсутні (станом на 28 лютого 2017 року не опубліковані) електронні копії відповідей за підписами Міністра внутрішніх справ А. Авакова, Т.в.о. Голови СБУ В. Малікова, Т.в.о. Голови Державної прикордонної служби України В. Серватюка, які були надані В.П. Сюмар на її депутатські запити щодо встановлення особистостей народних депутатів, які відвідують територію держави-агресора, оголошені нею на засіданні Верховної Ради України 18 листопада 2016 року.

Проте, зазначено, що Верховна Рада України отримала відповіді, і у першій декаді грудня 2016 року народного депутата України В.П. Сюмар було ознайомлено із відповідями.

Наголошую, що відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень і у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Керуючись Конституцією України, Законом України “Про статус народного депутата України”, враховуючи доводи та припущення народного депутата України В.П. Сюмар, які у виді індивідуальних запитів із проблематикою “з інших питань” були надіслані Верховною Радою України  на адреси МВС, СБУ та Державної прикордонної служби України, –

в и м а г а ю:

  1. Поінформувати до компетенції якого із вищезазначених Міністерства і відомств України законодавчо віднесено розгляд порушених у вищезазначених депутатських запитах народного депутата України В.П. Сюмар питань.
  2. Голові Верховної Ради України А. Парубію оприлюднити вищезазначені відповіді на депутатські запити Сюмар В.П. на офіційному веб-порталі Верховної Ради України з метою надання можливості використати народним депутатам Верховної Ради України VIII скликання своє право на захист честі та гідності через звернення до органів суду України.
  3. Довести до відома громадян України, народних депутатів України нормативно-правові акти (у разі наявності), відповідно до яких, встановлено і затверджено перелік міст іншіх держав, які громадянам України, народним депутатам України заборонено відвідувати.
  4. Поінформувати про розгляд депутатського звернення у строк відповідно до Закону України “Про статус народного депутата України”.

Народний депутат України                                                 О.С. Пресман

Полная версия обращения

Читайте також