З повагою, актив Будинку культури села Гребеники.

11 березня в сільському Будинку культури  з нагоди  чудового свята, яке  по-весняному  порадувало жінок першими теплими променями сонця і ніжними пролісками, відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня.   

Зі словами привітання до жінок  села Гребеники  звернулася директор Гребениківського  Будинку культури Гашок І.С  та побажала  усім любові, щастя, гармонії та сімейного благополуччя. Сільські аматори дарували присутнім найкращі пісні і танці, бажали щастя, любові і добра. А у відповідь отримували гучні оплески.

Відчуття приходу весни, велич жіночої краси, її ніжність і чарівність, а також оформлений  весняними  квітами зал, солодкі подарунки і  живі квіти, які отримали всі жінки свята, створювали гарний настрій, який передавався усім присутнім.

Концерт подарував присутнім багато позитивних емоцій, підкресливши, що всі на світі жінки – мудрі, чарівні, лагідні, сильні  і неповторні.

Наприкінці свята приємним та неочікуваним став  подарунок від народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, який отримали всі учасники сільської самодіяльності. Хочеться зауважити, що це не перший внесок  в розвиток  культури нашого села від Олександра Семеновича. Дуже приємно, що Олександр Семенович є  нашим благодійником  та  дарує віру в те, що світ, у більшості своїй, складається з добрих людей. Хочеться подякувати за щедрість, подаровану  радість, за те, що добро твориться конкретними справами.

Ми, в свою чергу, хочемо побажати  Олександру Семеновичу   міцного здоров’я на довгі роки, людського щастя, миру і злагоди. Добре діло робити Ви людям і воно повернеться Вам сторицею.

Бажаємо миру і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежках Вашої ниви
Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

З повагою,  актив Будинку культури села Гребеники.

Читайте також