1 червня 2017 року, у Міжнародний день захисту дітей, відновить  свою роботу авторська  соціальна програма народного депутата України Олександра Семеновича  Пресмана “Канікули з Пресманом”.

Проте, незважаючи на “депутатські канікули”, що минули, особисто Олександр Семенович, його помічники та благодійний фонд “Творю добро” протягом  цього часу не відпочивали, щодня втілюючи в життя  добрі справи разом із жителями Захаровського, Великомихайлівського, Роздільнянського, Лиманського , Біляївського районів, м. Южне і частини Суворовського району м. Одеси.

Так, 16 квітня, всі храми округу традиційно отримали  Благодатний вогонь із Ієрусаліма.

У перший день Великодня жителі м.Роздільна стали свідками встановлення  нового рекорду України, ще й скоштували  смачний торт “Пасхальне яйце” вагою 850 кг.

      Роздільнянці, які проживають у Будинку людей похилого віку, діти із Роздільнянського дитячого притулку “Теплий дім” і Дитячого будинку сімейного типу Оксани Мелешко (смт Лиманське), вихованці Затишанського центру соціально-психологічної реабілітації Захарівського району отримали традиційні солодкі паски, пряники у вигляді пасхальних яєць,солодощі і торти із улюбленим мультперсонажем  – Пасхальним кроликом.

60 кондитерських виробів – медових прияників у формі  великих пасхальних яєць отримали православні  храми на території 139-го округу: у Великій Михайлівці. Затишші. Захаровці. Іллінці та у м. Южне. Кожен пряник як витвір мистецтва, оздоблений різноманітним розписом, навіть картинами виконаними  харчовими фарбами справжніми художниками.

25 травня, у День Вознесіння Господнього, жителів районів округу у вищезазначених храмах пригощатимуть виробами кондитерського мистецтва, які всі ці благодатні дні перебували у храмах.

      Продовжували роботу й наступні соціально-значущі проекти, спрямовані на турботу про підростаюче покоління й покращення родинних кошторисів. зокрема “Соціальна перукарня” й  безкоштовне медичне обстеження на предмет раннього  виявлення плоскостопості у дітей, та  забезпечення дітей з патологією стопи коррегуючими устілками –  ортезами, що їх виготовляють індивідуально для кожної дитини,  та надають теж безкоштовно.

      Команда смт Лиманське Роздільнянського району отримала фінансову допомогу на 12-му районному конкурсі-фестивалі “Молодь обирає здоров’я.

     У Дні Пам’яті і примирення та День Перемоги отримали привітання й допомогу ветерани районів. А у День матері, у Центрі дитячої та юнацької творчості смт Захаровка  була  надана адресна  матеріальна допомога заслуженим матерям району.

      Учні старших класів загальноосвітньої школи Красносільської ОТГ першими у цьому році розпочали літній етап “Канікул з Пресманом” і відвідали м. Києв.

Щодня тривають внутрішні роботи у храмі Святителя Іннокентія Архієпископа Одеського і Херсонського. Сьогодні там працює бригада художників, які розписують стіни та склепіння  храма біблейськими сюжетами, вкривають сусальною позолотою різьблення та елементи оздоблення.

      У свято 50-річчя  учні музичної школи  Великомихайлівського району отримали музичні подарунки: домбри.

Розпочато роботи щодо будівництва Воскресної православної школи у  с. Вигода Біляївського району.

Яскраво й гарно відсвяткували Дні Європи у м. Роздільна. Городяни та жителі району влаштували парад «вишиванок», та великий концерт, у якому прийняли участь самодіяльні колективи району. Фонд «Творю добро» подарував місту два великих прапора  Евросоюзу, та заохотив кращі самодіяльні колективи преміями.

      Благодійний фонд Олександра Пресмана “Творю добро” продовжує робити прості та зрозумілі речі на благо жителів округу, які двічі виразили йому довіру та весь термін роботи депутата плідно співпрацюють з його командою.

Читайте також