Діти з смт Затишшя відкрили сезон програми «Канікули з Пресманом».

Другого червня, в рамках авторської благодійної програми народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана «Канікули з Пресманом».  в цікаву розважальну поїздку в місто Одесу вирушили школярі з смт Затишшя Захарівського району. «Канікули з Пресманом» -2017 відкрили сезон.
       Програма «Канікули з Пресманом» є частиною проекту благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Вона працює в окрузі шостий рік. За час існування програми її учасниками стало більше 12 тис. школярів  з різних населених пунктів п’яти районів округу та  міста Южне. Цього літа дітлахів  чекають цікаві сеанси в кінотеатрі 8Д та  катання на атракціонах Луна-парку.
Сьогодні в Одесі від душі розважились учні Затишанського НВК. Першого червня в їхньому селищі побували помічники народного депутата України Олександра Пресмана, які привітали учнів з Днем захисту дітей і пригостили їх морозивом.

      А вже сьогодні школярі  в Одесі дивляться, наче в реальності, цікаві пригоди героїв фільму у форматі 8D, а потім поспішають до в Луна-парку. Тут до їхньої уваги і швидкі каруселі і найулюбленіший атракціон – електромобілі, на яких так здорово ганяти по колу і «врізатися» в сусідні електромобілі, що абсолютно безпечно, ще й  дуже весело.  А потім   обов’язкова, загальна фотографія на добру згадку, де всі вже трохи втомлені, але дуже задоволені і щасливі, повні нових вражень, про які  сьогодні ж розкажуть  своїм рідним. І дружне  гучне «Дякуємо!», яке обов’язково помічники народного депутата передадуть дядькові Саші усього 139-го округу, і яке він прийме із задоволеною посмішкою: «Діти повинні бути щасливі».  Саме для цього і працює програма фонду «Канікули з Пресманом».

«Дитинство під захистом Пресмана».

Читайте також