Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» допоміг православному храму села Кучурган.

Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» передав пожертву у  35 тисяч гривень на придбання  та  установку нових дверей в православному храмі села Кучурган  Роздільнянського району.

       Про це вірян, що зібрались на церемонію освячення каплиці Блаженої Ксенії Петербурзької в селі Кучурган, повідомив помічник народного депутата України Олекандра Пресмана, депутат Одеської обласної ради Ігор Іоганов:

     «Сьогодні в селі Кучурган відбулася знакова подія освячення нової каплиці. Спільна молитва, богослужіння  з такої чудової  нагоди, це завжди свідоцтво миру та добра. Сьогодні я приїхав до Вас, супроводжуючи   народного  депутата  України  Олександра  Семеновича  Пресмана.  Ми приїхали не  з порожніми руками. Нещодавно  я приймав  участь у святкуванні Дня Перемоги 9 травня у селі Кучурган. Тоді  до мене звернулися парафіяни з проханням допомогти у  замінити вхідних дверей  в храмі  Володимирської ікони Божої Матері. Я повідомив про це прохання Олександра Семеновича  . Ми визначили скільки коштують такі двері. Благодійний фонд  Олександра Пресмана «Творю добро»   вирішив допомогти православним села Кучурган, і сьогодні  я маю честь передати протоієрею Кучурганського храму Олександру Басарабу необхідні  кошти.»

Чин освячення  каплиці Блаженої Ксенії Петербурзької   звершив Владика Олексій (Гроха) Архієпископ Балтський та  Ананьївський . Разом з віруючими  Кучурган  молилися народний депутат України Олександр Пресман, глава його приймальні в Роздільнянському районі Галина Нагорняк, депутат Одеської обласної ради Ігор Іоганов, глава Раздільнянської РДА Наталя Бараненко  та інші поважні гості.
Ігор Іоганов  запросив  представників православної громади  села Кучурган  7-го  червня приїхати в Роздільну, та   взяти участь в урочистостях з нагоди Дня пам’яті  Святителя Інокентія Архієпископа  Одеського та Херсонського. В день храмового свята  відбудеться освячення престолу та царських врат  нового  храму Святителя  Інокентія, що  його проведе Владика Олексій Архієпископ Балтський та Ананьєвський.  На урочистому заході має бути присутній і головний меценат будівництва нового храму  народний депутат України Олександр Семенович Пресман  та члени його команди. Початок Божественної Літургії о 08.00.


Читайте також