7 червня до Одеси завітало одразу кілька груп школярів.

Програма «Канікули з Пресманом» набирає темп. 7 червня в цікаві пізнавальні поїздки вирушили школярі одразу  двох районів. В цей день в програмі «Канікули з Пресманом» взяли участь школярі з сіл Гаївка і Марківка Роздільнянського району, учні Роздільнянської  ЗОШ №4 та діти з села Цибулівка  Великомихайлівського району.
        Охочих взяти участь в програмі «Канікули з Пресманом» з кожним роком все більше. Ось і доводиться посилати в поїздки додаткові групи дітей, що б задовольнити всіх бажаючих. І школярі, і їхні батьки вже настільки звикли до існування програми, що не уявляють, як можна було без неї обходитися раніше. Кількість учасників програми, запланована  фондом «Творю добро» буває перевищена  мало не в два рази.

Але цей факт не засмучує організатора програми, народного депутата України Олександра Пресмана. Тим більше, що в створенні та доставці додаткових груп школярів йому допомагають жителі округу, які готові працювати спільно з народним депутатом на благо дітей. Олександр Семенович дуже цінує таку допомогу і підтримку, таку співпрацю.
Школярів, що  прибули з Роздільнянського та  Великомихайлівського районів , в Одесі  зустрічали помічники народного депутата.

До їх приїзду вже придбали квитки на сеанси кінотеатру 8Д, куди діти і вирушили з великим задоволенням. Ну а після зустрічі з улюбленими  кіногероями, учнів з двох районів чекало катання на атракціонах Луна-парку. Після фотографії «на пам’ять» школярі   попросили передати Олександру Семеновичу своє дружне «Дякуємо!»

Дитинство під захистом Пресмана.

Читайте також