Конкурс «Родина року» пройшов в дитячому садку «Оленка« в місті Роздільна .

Дитячий садок «Оленка» користується у роздільнянців заслуженою популярністю.  Сьогодні тут багатолюдно. Нарядні батьки і діти, гості свята прибули до садка  на конкурс «Сім’я року». 

     На конкурс запрошена і голова  громадської  приймальні народного депутата України Олександра Пресмана в Роздільнянському районі Галина Нагорняк. Від благодійного фонду народного депутата «Творю добро» вона привезла учасникам конкурсу призи-подарунки. Олександр Семенович завжди з великим ентузіазмом ставиться до добрих починань у своєму окрузі, і намагається їх підтримати.
           У змаганні беруть участь п’ять родин, чиї діти навчаються в «Оленці». Програма включає кілька цікавих конкурсних етапів: презентацію родини, де присутні знайомляться з її членами  та традиціями цієї сім’ї; художній конкурс, де яскраво проявляються таланти членів родини; конкурс на кращу рекламу, причому учасники рекламували найнесподіваніші товари – від комбікорму  до продуктів харчування; перший вальс, який прекрасно виконали сімейні пари; фірмове блюдо сім’ї, і цей конкурс   відрізнявся різноманітністю, тому що вмілі господині принесли на дегустацію суворого журі та гостей свята дуже багато смакоти – від традиційних вареників до складних тортів і тістечок.
У чесній боротьбі перемогла сім’я Бондар. Але не тільки переможці, а всі учасники конкурса були нагороджені наборами смачного ароматного чаю від фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Помічник народного депутата Галина Нагорняк привітала учасників та гостей свята з прекрасним заходом, вручила призи і передала командам- учасникам конкурсу запрошення від народного депутата України Олександра Пресмана, взяти участь у розважальній морської поїздці по Чорному морю на катамарані «Хаджибей» уздовж узбережжя Одеси.

Читайте також