З повагою та вдячністю учні та батьки Великомихайлівського НВК«ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія».

Проект  «Канікули з Пресманом» розпочато !

Літо. Час тепла, відпочинку, і, звичайно, літніх канікул. З нетерпінням чекали учні нашої школи цього моменту. Тим паче, що саме влітку діє благодійна програма від О.С.Пресмана «Канікули з Пресманом».

В рамках цього проекту 06.06.2017 р. група учнів Великомихайлівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» відвідала парк розваг у м. Одеса.

Знайомство з атракціонами розпочалося з емоцій, викликаних відвідуванням колеса огляду. Мальовничі краєвиди міста захоплюють та не залишають байдужим жодного  відвідувача.

А скільки екстріму було в катанні на американських гірках! Діти отримали море задоволення та незабутніх вражень. А от у «Кімнату страху» пішли найхоробріші учні, які показали свою відважність і силу волі.

Заключним етапом дитячої програми стало відвідування 5-D кінотеатру. Учні могли відчути себе справжніми мандрівниками, які досліджують всі цікавинки природи. Крім того діти отримали квитки на безкоштовне відвідування кількох атракціонів, використати які вони можуть протягом літа.

Після такої цікавої та насиченої програми діти, зморені, але щасливі, із задоволенням ділилися емоціями, пережитими за цей день.

І вкотре ми говоримо велике спасибі «дяді Саші» за те, що він робить дитинство наших дітей яскравим та незабутнім.

З повагою  та вдячністю учні та батьки

Великомихайлівського НВК«ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія».

Читайте також