Школярі з села Яковлівка написали вірш народному депутату.

14 червня учасниками програми фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом» стали відразу дві групи школярів з Роздільнянського району.

Учні з Степанівській ЗОШ та Яковлевской ЗОШ здійснили поїздку до Одеси, де взяли участь у розважальній програмі, що надається фондом в рамках програми «Канікули з Пресманом»-літо 2017. У супроводі помічників народного депутата України Олександра Пресмана, діти відвідали цікаві фільми в кінотеатрі 8Д, а потім із задоволенням віддали належне атракціонам Луна-парку. Прощаючись з Одесою, школярі з Яковлівки попросили передати своєму дядькові Саші, якого щиро люблять та поважають всі діти 139-го округу, власні вірші.

«Школярі Яковлівской школи Роздільнянського району дякують Олександра Семеновича за цей прекрасний літній день, який потім назвуть найкращим днем ​​своїх літніх канікул» – звернулася до помічників народного депутата їх педагог.

А потім прозвучали вірші, на честь Олександра Семеновича:
«За «Канікули з Пресманом» дякуєм щиро.
Нам яскравих емоцій надовго хватило:
8Д подивились, по Одесі гуляли,
В Луна-парку від захвату щасливі кричали.
Дорогий Олександр Семенович!
Хай Вам доля здоров’я до 100 літ посилає.
І творити добро сам Господь помогає! Дякуємо!!!»

Відео з щирими віршами Яковлівських школярів дуже потішило народного депутата, який з великою турботою та увагою відноситься до всіх дітей свого округа. Він хоче бачити своїх маленьких друзів завжди усміхненими та щасливими.

«Дитинство під захистом Пресмана»

Читайте також