Школярі Захарівського району відпочили в Одесі.

Три групи дітей з Захарівського району стали учасниками програми «Канікули з Пресманом, яка вже шостий рік успішно працює на території 139-го округу. Більш 12 000 школярів взяли участь в цій програмі за весь термін  її існування.
16 червня Одесу відвідали учні Захарівське ліцею, школярі з села Василівка Захарівське району та вихованці дитячого притулку з смт Затишшя.

В Одесі діти відвідали кінотеатр 8Д, а після перегляду кінофільмів, вирушили в Луна-парк. Тут помічники народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана організували їм веселе катання на різних атракціонах. Діти були дуже задоволені поїздкою.

Особливо раділи розвагам  вихованці Затишанське притулку. Тут проживають діти, позбавлені батьківського піклування. Олександр Семенович давно взяв шефство над цими дітками, які занадто рано зіткнулися з несправедливістю життя. Народний депутат  завжди намагається вирішити всі проблеми притулку, зробити життя його вихованців яскравішим і цікавішим.

Кілька років тому Олександр Семенович став хрещеним батьком кількох діткам з Затишанське притулку, але вважає себе хресним всім вихованцям. «Чужих дітей не буває» – улюблений вислів і принцип життя Олександра Семеновича. Тому сьогодні разом зі школярами Фрунзівського ліцею та Василівської школи, які проживають в сім’ях, разом з люблячими батьками, в Одесі веселяться і розважаються ті, чия доля і чиє щасливе дитинство не байдужі дядькові Саші всього 139-го округу, народному депутату України Олександру Семеновичу Пресманом.

  «Дитинство під захистом Пресмана».

Читайте також