Школярі з Маринівки побували в Одесі.

Учні Маринівський ЗОШ стали учасниками програми благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». 15 червня, в рамках програми, вони поїхали на  екскурсію в місто Одесу, де змогли побувати на сеансах в кінотеатрі 8Д.

А потім помічники народного депутата провели дітей на атракціони Луна-парку, де школярі від душі покаталися і повеселилися.
Для дітей сіл Міжлиманья  Біляївського району такі поїздки, в рамках улюбленої програми «Канікули з Пресманом», відбуваються щорічно вже протягом шести років. За цей час учні побували і в Одеському дельфінарії, і в Свято-Преображенському соборі, та в інших не менш цікавих місцях Одеси.

Цей день багатьом запам’ятається назавжди. Адже школярі, які приймають участь в  поїздках, не тільки відмінники навчання та активісти, а й діти з малозабезпечених та  багатодітних сімей, які не мають реальної можливості здійснювати такі екскурсії  самостійно.
«Я хочу, що б всі діти, незалежно від соціального статусу і рівня доходів сім’ї, змогли зануритися в атмосферу свята та повноцінного відпочинку, наповненого радістю і веселощами. Вони мають право на щасливе дитинство. Всі, без винятку. І моє завдання їм в цьому допомогти »- каже народний депутат України Олександр Пресман. А у нього слова з ділом не розходяться.

  «Дитинство під захистом Пресмана»

Читайте також