Жителі Одеської області вирушили в цікаву подорож: погуляти по колишнім володінням Януковича.

В ніч з 16 на 17 червня з села Красносілка Лиманського району виїхав комфортабельний автобус з учасниками чергової захоплюючої поїздки, яка організована за підтримки народного депутата України Олександра Пресмана. Автобус рушив в колишній маєток екс-президента Віктора Януковича.

Межигір’я – мальовниче урочище біля Дніпра, розташоване в селі Нові Петрівці в 14-ти км від Києва. Цей природний комплекс нагадує Національний дендропарк «Софіївка»: так само вражає розмірами території (площа – близько 140 гектарів), достатком рідкісних кущів і дерев.
У Межигір’ї делегацію Одеської області чекає насичена враженнями прогулянка (від годування страусів до пошуків золотого батона). На території парку розташована знаменита «Хонка», музей ретро-автомобілів, корабель-ресторан і безліч красивих  водойм з штучними гейзерами.

Є так само зоопарк, де разом зі знаменитими страусами містяться фазани та павичі,  та  інші тварини. Це просто незабутні враження, коли гарні, величні  птахи ходять по одній доріжці з людьми, абсолютно нікого не боячись! Учасників поїздки чекає чудова   подорож,  яскравими спогадами про яку  стануть десятки світлин.

Помічники народного депутата України Олександра Пресмана Сергій Василенко і Сергій Щербіч побажали учасникам поїздки щасливої ​​дороги і незабутніх вражень.
«Ми дуже вдячні Олександру Пресманом за поїздку в« Межигір’я », від якої ми чекаємо дуже багато цікавої інформації. Сподіваємося на подальше з ним співпрацю. Олександр Пресман саме такий депутат, яким повинен бути народний депутат України », – підкреслила одна з учасниць поїздки.

Читайте також