Дорогі наші медичні працівники: лікарі, фельдшера, медичні сестри, молодші медичні сестри!

           Є професії, значення яких неможливо переоцінити. Саме така професія – лікувати людей, рятувати життя, допомагати з’являтися на світ нашим дітям.

          Ця професія завжди  є покликання. Вона вимагає повної віддачі усіх сил. Не просто вміння і знань, але завжди частинки серця, яку наші медики дарують своїм пацієнтам. Часом ваш труд називають  мистецтвом, а ваші руки – золотими. Саме вас, врятовані і вилікувані вами люди, величають «лікарями від Бога». Саме ви творите часом неможливе, своєю працею і турботою даруючи життя і здоров’я хворим, зневіреним  людям.
        Я щиро  бажаю вам міцного здоров’я. Адже  віддаючи свої сили і душу хворим, ви дуже часто  забуваєте про себе. Медикам хворіти не дозволяється, тож  нехай всі хвороби обходять стороною вас і ваших рідних. Нехай ваша натхненна самовіддана праця  приносить вам не тільки моральне задоволення, але і матеріальну стабільність та незалежність. Нехай у ваших родинах завжди панують спокій, добро і процвітання. І нехай над вашою головою завжди  буде тільки мирне небо.
                                    

Зі святом, дорогі!
                                            Завжди Ваш
                      Народний депутат України Олександр Пресман

Читайте також