В Одеській області відкрито дитячий воєнно-патріотичний табір «Український опір».

18 червня в Роздільнянському районі пройшла церемонія відкриття дитячого воєнно- патріотичного табору «Український опір». Ініціатором відкриття табору патріотичного виховання підростаючого покоління виступила громадська організація «Громада Раздельнянщіни», яка очолює волонтерський рух в Роздільнянському районі.

Глава громадської організації Володимир Миколайович Василенко доклав багато праці і проявив величезну наполегливість, що б на території колишньої військової частини, в декількох кілометрах від Роздільної, дозволили відкрити дитячий воєнно-патріотичний табір. Сьогодні тут будуть навчатися початковій бойовій  та стройовій  підготовці , а також  покращувати свою фізичну форму, юнаки та дівчата  з двох районів – Роздільнянського і Великомихайлівського.

 Таке навчання в майбутньому допоможе  хлопцям  в їх строковій службі в Українській армії, а для деяких стане вирішальним у виборі подальшої професії. В майбутньому планується залучити до табору дітей з усіх районів області, які входять до складу 139- го округу.

На церемонію відкриття табору прибули глава Роздільнянської РДА Бараненко Наталія Вікторівна, голова громадської приймальні народного депутата України Олександра Пресмана Галина Нагорняк, батьки курсантів військово-патріотичного табору. А ще приїхав справжній духовий оркестр Військово – морських сил України. Це не прості музиканти, а наші герої, які в повному складі виїхали на материк, після окупації Криму,які  не спокусились на солодкі обіцянки, залишившись вірними присязі і своїй Батьківщині. Сьогодні вони підтримали військово-патріотичний табір, радуючи присутніх прекрасними військовими маршами, і створюючи обстановку урочистості.
Курсанти вишикувалися в чотири шеренги на плацу і стрункими рядами,  під прапором України, промарширували повз гостей свята.  Разом з юнаками курсантами табору стали й багато дівчат. Курсанти принесли Присягу. Також всі хором виконали  Гімн України, притискуючи до серця відкриту долоню.

До присутніх звернулася голова Роздільнянської РДА Бараненко Наталія Вікторівна. Педагог-історик за першою освітою, вона, як ніхто, розуміє всю важливість патріотичного виховання молоді. «Цей проект сьогодні об’єднав багатьох людей, які думають про майбутнє України. Серед них народний депутат України Олександр Пресман. Допомагають і районна державна адміністрація,  і Військово-Морські Сили України, які завжди поруч з нашою громадою », – зазначила у своєму виступі керівник району.

Від імені народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, який, на жаль, не зміг особисто бути присутнім на урочистостях, курсантів привітала голова його громадської приймальн  Галина Василівна Нагорняк. Вона побажала дітям успішного навчання і гарного відпочинку, та  передала ініціатору створення табору і його керівнику Володимиру Миколайовичу Василенко перший транш на потреби табору від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» в розмірі 20 000 грн.

«Олександр Семенович завжди підтримує такі важливі проекти. Патріотичне виховання нашої молоді сьогодні потребує особливої ​​уваги. Такі патріотичні літні табори підсилюють віру в те, що майбутні покоління будуть вірою і правдою служити нашій рідній неньці-Україні », – підкреслила у своїй промові помічник народного депутата.
Галина Василівна передала запрошення від народного депутата всім курсантам табору взяти участь в програмі благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом».

«Олександр Семенович запрошує всіх вас в цікаву поїздку. Він дуже хоче зустрітися з вами в Одесі, і дізнатися особисто, що хвилює сьогодні наше підростаюче покоління. Дізнатися з перших вуст про ваші проблеми і надії, про ваше  бачення майбутнього України. А ще Олександр Семенович пропонує вам добре розважитися і відпочити в Одесі – подивитися фільми в форматі 8Д, покататися на атракціонах Луна-парку. Адже напружені заняття вимагають і гарного відпочинку. », – сказала Галина Василівна.

Також  помічник народного депутата подякували батьків дітей, за їх підтримку і розуміння в необхідності патріотичного виховання молоді – завтрашніх захисників Батьківщини і будівельників її щасливого майбутнього.

Читайте також