Канікули з Пресманом: в Одесі відпочили школярі з Роздільнянського району.

 • 20 червня, в рамках програми «Канікули з Пресманом», в Одесі відпочили учні НВК №1 міста. Діти з Роздільної прибули до міста в супроводі представників батьківського комітету школи.
  Школярі та їхні батьки отримали масу позитивних вражень від відвідування кінотеатру 8Д і катань на атракціонах Луна-парку. Батькам дуже сподобалося, як відпочивають їхні діти, і вони попросили передати слова подяки народному депутату України Олександру Семеновичу Пресману.
  «Особливо приємно відпочивати в Одесі в літню пору, коли місто в самому розквіті, все цвіте і в зелені. Таке шикарне місце, практично на березі моря. Дай Бог Вам, Олександр Семенович, здоров’я, процвітання, благополуччя. Ми, батьки, дуже вдячні. І діти теж », – сказала одна з мам, яка разом з дітками відпочивала сьогодні в Одесі.
  21 червня на відпочинок до Одеси вирушили учні Лиманської ЗОШ №1 та школярі села Кучурган. Роздільнянського району. Помічники Олександра Семеновича супроводжували дітей до кінотеатру 8Д, а потім все вирушили кататися на атракціонах Луна-парку.
  Діти попросили передати народному депутату свою щиру подяку за таку прекрасну програму, яка дозволяє їм чудово відпочити під час канікул. А школярі з Кучурган ще й подякували Олександра Семеновича за те, що постійно дбає про їхню школу.
  В цьому році, як тільки закінчилися шкільні заняття, в Кучурганської школі почалася капітальна реконструкція каналізаційних колекторів. Ці роботи, як і придбання необхідних будматеріалів, профінансував благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро»
  «Дитинство під захистом Пресмана»

Читайте також