Діти військово-патріотичного табору «Український опір» побували в Одесі та на КПП «Кучурган» і «Лиманське»

На запрошення командування Військово-морського флоту України, школярі, що  відпочивають  в Роздільнянському військово-патріотичному таборі «Український Опір», побували в місті-герої Одесі на цікавій  екскурсії, яку організували для них військові моряки. Молоді  «укропівці» відвідали музей Військово-морського флоту, піднялися на борт військового корабля, ознайомитись з порядок несення військової служби на флоті.
А  вже наступного дня, в день Молоді України, більш як 40 юнаків і дівчат з «Українського Опору» поїхали до  села  Кучурган та  пгт Лиманського  Роздільнянського району, де познайомились з буднями прикордонників Білгород-Дністровського загону.

Хлопці та дівчата з Роздільнянського та Великомихайлівського районів Одещини безпосередньо побували на відділах прикордонної служби «Кучурган» та «Лиманське». Там їм показали як несуть службу прикордонники, де утримуються службові собаки, яке технічне оснащення має відділ прикордонної служби та пункт пропуску через кордон, продемонстрували роботу чотирилапих охоронців рубежів з фахівцями-кінологами.

Також діти змогли побачити як охороняється водна ділянка державного кордону саме на Кучурганському лимані, змогли зробити багато цікавих фото «на згадку» про чудову  поїздку, в який отримали не тільки нові знання, а й багато яскравих вражень.
Діти, навіть, не приховуючи задоволення та цікавості, змогли власноручно управляти квадрокоптером, що використовується для виявлення порушників державного кордону.

У військово-патріотичному таборі  «Український Опір» цього року  відпочивають і проходять навчання початковій                військово-стройовій  підготовці  школярі з Роздільнянського та  Великомихайлівського районів. Військово-патріотичний табір створений з ініціативи громадської організації «Громада Роздільнянщіні»,  та під патронатом благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Транспортні витрати по поїздках дітей так само взяв на себе фонд «Творю добро».
Вже 26 червня юних «укропівців» чекає ще одна цікава поїздка. На запрошення народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, курсанти табору відправляться в Одесу, щоб, в рамках програми «Канікули з Пресманом»,  добре відпочити і набратися нових вражень. Там же керівнику табору «Український Опір» буде переданий другий фінансовий транш від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» на потреби табору.

Фото: Rozdilna.info

Читайте також