На «Канікули з Пресманом» вирушили ще три групи учнів.

26 червня в улюбленій  всіма дітлахами  139-го округу  програмі  благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом»  взяли участь ще  три групи школярів.

Одесу відвідали діти  з села Олександрівка, з села Корсунці Об’єднаної Красносільской громади Лиманського району та діти з Роздільнянського і Великомихайлівського районів, що відпочивають у  військово-патріотичному таборі «Украінський опір» Всі три групи в Одесі зустріли помічники  народного депутата України Олександра Пресмана і супроводили в сучасний кінотеатр , де показують фільми в форматі 8Д. Від душі насолодившись спецефектами,  школярі  поспішили  в Луна-парк, де їх увазі було представлено катання на найулюбленіших атракціонах.

У веселощі і розвагах час пролетів непомітно. І ось уже всі задоволені  та  усміхнені вишикувалися для групової фотографії «на пам’ять».  Діти  залишились дуже задоволені поїздкою, і  щиро та емоційно дякували їй організаторові  та  спонсору  народному  депутату України Олександру Семеновичу  Пресману.

«Дитинство під захистом Пресмана»

Читайте також