Нові подорожі для медпрацівників 139-го округу.

Традиційно, в суботу, 24 червня, в рамках програми «Канікули з Пресманом для дорослих», відбулася ще одна поїздка на катамарані «Хаджибей», уздовж узбережжя Одеси для жителів 139-го округу. Цього разу  в морську подорож вирушили медичні працівники з Захарівського, Лиманського, Біляївського районів, міста Южне і смт Чорноморське. Минулої суботи частина медичних працівників округу з Великомихайлівського та  Роздільнянського районів вже  побували на прогулянці. Сьогодні на катамаран зайшли ще 200 медичних працівників, що б відпочити, повеселитися, привітати один одного з минулим професійним святом, отримати привітання і подарунки від фонду Олександра Пресмана «Творю добро».
У поїздці медичних працівників супроводжували помічники народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Вони передали людям найгуманнішої і  дуже потрібної професії теплі слова привітань та найкращі побажання від народного депутата .  А ще вручили красиві і дуже смачні пряники, і запропонували випити «за здоров’я» – найближча медичним працівникам тема – смачного шампанського і хорошого вина. Про це також подбав фонд Олександра Пресмана «Творю добро».
Під час поїздки люди веселилися, співали, танцювали і навіть купалися у відкритому морі. Чудова програма, чудово проведений  час,  добрі яскраві враження і відмінний відпочинок запам’ятаються надовго.
Народний депутат України Олександр Пресман з величезною повагою ставиться до медичних працівників усіх рангів. Він вважає, що їхня професія завжди покликання, яке вимагає повної віддачі всіх сил. Не просто вміння і знань, але завжди частинки серця, яку наші медичні працівники віддають своїм пацієнтам, що  вважають своїх рятівників чарівниками і «докторами від Бога». Народний депутат дуже радий зробити медикам  приємність  та забезпечити  їх повноцінним відпочинком. Олександр Семенович  завжди готовий підтримувати кожного з них в їх шляхетних прагненнях та  праці.

Читайте також