Директор сільської школи в Одеській області: депутат Олександр Пресман завжди нам допомагає.

Народний депутат України Олександр Пресман ніколи не відмовлявся допомогти і нашому селу і нашій школі. Про це директор школи села Соше – Островское Великомихайлівського району Оксана Богдан в інтерв’ю кореспонденту Інтернет газети «Погляд з Одеси».
Саме завдяки допомозі Олександра Пресмана в сільській школі з’явився комп’ютерний клас. «За гроші його благодійного фонду« Творю добро » для школи закуплено ксерокс, сканер і принтер, посуд для шкільної їдальні. Щорічно подарунком для школярів є програма «Канікули з Пресманом». Організовано відпочинок і для вчителів. Щороку ми не залишаємося без його уваги ».
Оксана Богдан назвала допомогу школі від Олександра Пресмана вкрай важливою для сільського навчального закладу. «Не завжди може допомогти районна влада та управління освіти. Олександр Пресман це депутат, який завжди готовий прийти на допомогу у всіх важливих для нас питаннях ».
Незважаючи на канікули в сільській школі вже почато підготовку до нового навчального року. Ведуться роботи з облагороджування прилеглої до школи території та будівлі навчального закладу.

Читайте також