Парк міста Южне поповнився новою композицією

Протягом усього дня в місті Южне тривали урочистості, приурочені до річниці прийняття Конституції України. Це конкурси, вікторини, міський ярмарок та багато іншого.
Щоб привітати южненців,  в місто приїхав народний депутат України Олександр Пресман. Він підготував для  урочистостей свій особливий подарунок.
Міський парк «залізного» періоду поповнився ще однією композицією, створення якої профінансовано з коштів благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Це, створена  руками одеського коваля, книжкова шафа.
За словами автора композиції : «Це європейський погляд на те, що відбувається. У книжковій шафі можна залишити для городян будь-яку книгу, яка лежить у вас без діла в домашній бібліотеці. Таким чином, кожен житель Южного може зробити добру справу, щоб книга була вічною.
Книгу не  можна викинути або затоптати. Це найцінніше, що є в нашому світі. Ця книжкова шафа  більш досконала, і тепер стане доступнию для кожного жителя міста ».
Народний депутат України Олександр Пресман зазначив, що був радий підтримати ідею створення такого незвичайного книжкової шафи. « Южний  гідний таких прекрасних парків. Хочу всіх вас привітати з Днем Конституції, і я радий, що саме сьогодні маю честь зробити вам, дорогі южненці, такий прекрасний подарунок ».
Жителі міста підтримали ідею відкриття книжкової шафи під відкритим небом. Уже в день її відкриття городяни  принесли з собою книги, які залишили в шафі, щоб кожен бажаючий також зміг їх прочитати.
Висловлюючи подяку Олександру Пресману, присутні на церемонії відкриття нової композиції пообіцяли, що дуже скоро книжкову шафу поповнять нові книги самих різних авторів і тематик.

Читайте також