В Одесі побувала велика група школярів з смт Лиманське.

Селище міського типу Лиманське  Роздільнянського району дуже велике. На території селищної ради проживає понад 7 тисяч осіб. Є дві великі загальноосвітні школи, аграрний ліцей. Тому  програма благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом» в селищі, у дітей і їх батьків, користується величезним успіхом.
Сьогодні в рамках цієї улюбленої і популярної,. для всіх дітей 139-го округу, програми, в Одесу вирушили 60 учнів  з Лиманських шкіл. Замість стандартної групи в 20 осіб, на прохання батьківських комітетів шкіл, кількість учасників програми збільшили втричі. Адже від бажаючих потрапити на цікаві заходи в Одесу, що називається, відбою нема.
Помічники народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, що зустрічали дітей в Одесі, приділили їм максимум уваги, супроводили  в кінотеатр 8Д, де учні відмінно провели час за переглядом фільмів зі спецефектами. Ну а потім все дружно вирушили в Луна-парк кататися на атракціонах.
За словами вчителів, які супроводжували школярів в поїздці, діти щороку з нетерпінням чекають літніх канікул, що б взяти участь в цікавих поїздках. За право брати участь в програмі йде справжнє змагання. «Ми вдячні за нові вікна в нашій школі. За допомогу в реалізації важливих проектів і в школі, і в селищі Лиманське. Але, за «Канікули з Пресманом» особлива подяка ».- відзначили педагоги.
Подякували Олександру Семеновича і юні лиманчани, голосно і дружно проскандувавши «Спасибі!». За веселу поїздку, за яскраві враження, за щасливі моменти їхнього дитинства.
«Дитинство під захистом Пресмана».

Читайте також