У Роздільнянському районі пройшло урочисте закриття табoру «Український опір»

У Роздільнянському районі пройшло урочисте закриття військово-патріотичного табору для учнівської молоді «Український опір».

На урочистості прибули почесні гості: голова Роздільнянської РДА Бараненко Н.В., голова Великомихайлівскої  районної ради Лаптіенко Е.М., мер міста Роздільна Шовкалюк В.А. та інші офіційні особи. На святі була присутня також  голова громадської приймальні народного депутата України Олександра Пресмана в Роздільнянському районі Нагорняк Г.В.
Начальник табору Володимир Василенко, юні патріоти- «укропівці», та їхні батьки були дуже задоволені створенням такого табору, де учні двох районів не тільки змогли збагатити свій досвід заняттями по військово-стройової підготовці, а й перейнятися духом патріотизму і гордості за свою державу.

До того ж хлопці зміцніли, засмагли, навчилися дружити і підтримувати своїх товаришів. А ще, зробили три чудові пізнавальні подорожі, які суттєво збагатили їх запас знань.
За сприяння керівництва Військово-Морського флоту України, хлопці побували не тільки в Військово-морському музеї Одеси, але й на бойових кораблях. А  на наступний день вони вже уважно слухали розповіді прикордонників та митників  про їх службу, перебуваючи саме   на КПП, біля самого кордону з Придністров’ям. Дізнатися безпосередньо від представників  прикордонної та митної служб всі нюанси їх роботи, про це школярі з Роздільнянського та  Великомихайлівського районів, що відпочивали   в таборі, могли тільки мріяти.
А  кульмінацією екскурсійних поїздок дітей, стала  їх участь в програмі «Канікули м Пресманом, куди дітлахи і потрапили на запрошення Олександра Семеновіча. Як і  інші учасники програми цього року з п’ятьох  районів округу і міста Южний , юні « укропівці» побували на кіносеансах в кінотеатрі 8Д, і чудово покаталися на атракціонах Луна-парку. Ось такий чудовий відпочинок і веселі розваги в подарунок від  народного депутата.
Цього року матеріальне забезпечення табору було на вищому рівні, тому, що в ньому взяв активну участь благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро», двічі виділяв ший  істотну матеріальну допомогу на утримання  дітей.
Сьогодні ,на урочистій лінійці, після того, як було сказано багато добрих слів курсантам і їх батькам, начальник табору вручив «Подяку» представнику народного депутата, і попросили передати її йому «особисто до рук Олександра Семеновича» цю скромну нагороду  за всі добрі справи і активну підтримку  корисних  починань. До таких і належить створення військово-патріотичного табору для молоді.
Олександр Семенович  чудово усвідомлює, що для країни та її громадян  сьогодні є зовнішній ворог, і на які хитрощі він іде. Створення таких військово – патріотичних центрів дуже важливо для виховання майбутніх повноправних громадян України в любові до  Батьківщині. Він завжди готовий допомогти і підтримувати ентузіастів такої справи, до яких і відноситься глава волонтерського руху в районі Володимир Василенко.
Представники вищих ешелонів районної влади так само нагородили грамотами та подяками найкращих  в різних сферах військової науки учнів,, а також  і їх батьків, які виховали гідну патріотично зрілу молодь.

Читайте також