Щосуботи – морська прогулянка.

Щосуботи в морську подорож уздовж узбережжя Одеси відправляються нові групи жителів 139-го округу. Народний депутат України Олександр Семенович Пресман пообіцяв своїм виборцям, що всього таких поїздок буде 18, а значить в них візьме участь понад 3600 осіб.

Ось і сьогодні, 8 липня, учасниками програми благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом для дорослих» стали жителі Захарівського району, представники Красносільскої об’єднаної громади, мешканці  села Олександрівка Лиманського району, міста Южний  і смт Лиманське Роздільнянського району. Як то кажуть, « з кожного куточка» улюбленого округу зібрався народ, що б весело і добре відпочити, подихати морським повітрям, зануритися в хвилі самого синього Чорного моря, познайомиться з новими друзями і набратися нових яскравих вражень.
В Одеському порту прибулих  зустрічав сам народний депутат України Олександр Семенович Пресман з сином. Люди із задоволенням віталися з Олександром Семеновичем , фотографувалися поруч з ним на причалі і на борту катамарана «Хаджибей», дякували, посміхалися, шуткували .  Народний депутат побажав прибулим приємного відпочинку. “Я  з вами. Завжди і всюди був і, сподіваюся, буду, тому що ви у мене найкращі, найвірніші, найдобріші, найкрасивіші. Всім Вам приємного відпочинку », – сказав Олександр Семенович.
Разом з помічниками народного депутата, люди вирушили в захоплюючу подорож. На цьому судні було все – сміх, танці, жарти, пісні. Не було тільки нудьги. А ще були приємні сюрпризи від фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – шоколадні пряники з золоченої підковою «на щастя» і багато смачного вина і іскристого шампанського – для настрою.
Хоча настрій і так у всіх був просто відмінним. Позитивні емоції «зашкалювали». Особливо сподобалися всім морські купання у відкритому морі. А для тих, хто сумнівався в своєму умінні плавця, команда приготувала рятувальні жилети і швидко проінструктувала, як ними користуватися. Так що кількість бажаючих поплавати в чистій прозорій воді і відчути під собою багатометрову  глибину, була  дуже значна.
Жителі різних районів швидко перезнайомилися. Знайшлися загальні теми для розмов, А вже веселощі так точно були загальними.  Від спільних танців і хороводів, навіть катамаран «Хаджибей» гойдало.
Час пролетів так швидко, що коли судно повернулося назад в Одеський порт, багато хто не повірив, що пройшло вже три години. Обмінюючись веселими жартами, люди спустилися на причал і все дружно вишикувалися для загальної фотографії «на пам’ять». А ще попросили передати своє дружне «Дякую!» Олександру Семеновичу Пресману – народному депутату України,  їх спільному другові і просто хорошій людині.

Читайте також