Православна Одещина радіє: в Балті зустріли Чудотворну ікону Богородиці.

9 липня в  Балту привезли Зимненську ікону Богородиці, відому своїми безперервними дивами та зціленнями. Велику святиню, разом з віруючими, зустрічав Архієпископ Балтський і Ананьївський, Владика Олексій (Гроха).
Сьогодні в Балті зібралися тисячі віруючих, щоб доторкнутися до святині, помолитися Пречистій Діві.

Завдяки підтримці народного депутата України Олександра Пресмана зустріти Чудотворну ікону змогли і православні віруючі з Роздільнянського, Захарівського  та  Великомихайлівського районів. Вони приїхали до Балти разом з представниками  духовенства, щоб також стати учасниками великого торжества. Транспорт для поїздки  віруючих надав благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» у рамках програми «З Богом в серці та добром в душі».

Народний депутат України Олександр Пресман добре відомий православним віруючим , як людина, що  активно підтримує православну віру в своєму окрузі, як меценат і благодійник, який будує храми, каплиці, недільні школи, та  допомагає парафіям п’яти районів. Сьогодні він так само не залишився осторонь від такої, знаменної в житті православних єпархії, події.
Православні щиро вірять, що образ Чудотворної ікони Божої Матері, що зберігається в Святогірському Свято-Успенському Зимненському монастирі, несе мир і злагоду в сім’ї, допомагає жінкам при безплідді, може зцілити від онкологічних захворювань і очних хвороб.
Випадки про зцілення чудотворною іконою передаються з вуст в уста. Так, зимненські послушниці охоче розповідають, як на тисячолітній ювілей монастиря в 2001 році туди приїхала жінка, мати якої давно була прикута до ліжка. Дочка довго молилася біля ікони, просила про зцілення – і хвора встала-таки на ноги.
Сьогодні біля чудотворної ікони молилися члени православних громад  Роздільнянських  Свято-Миколаївського та храму Святителя Інокентія Одеського,  Кучурганського храму ікони Володимирської Матері Божої, Розалівского і Бецилівських  храмів Святих рівноапостольних Костянтина і Олени, Великомихайлівського храму апостола Іоанна Богослова і Захарівського  храму Успіння  Пресвятої Богородиці. Молилися кожен про своє, сокровенне, і все разом за мир на цій благословенній землі.

Читайте також