В селі Василівка Біляївського району відсвяткували храмове свято.

12 липня Православна Церква святкує Пам’ять первоверховних апостолів Петра і Павла
В цей день, головні християнські апостоли, «вчителі серед вчителів», Петро і Павло згідно з церковним переданням, прийняли святе мучеництво і були страчені в Римі.
Саме в цей день, 12 липня, в селі Василівка БІляївського району храмове свято. Віряни з ранку збираються на святкову літургію в старовинний храм, що присвячений саме цим святим апостолам. Храм села є архітектурним пам’ятником , та сьогодні він потребує негайного ремонту.
Цій старовинній будівлі 168 років. При будуванні башти головного купола використовували очерет, що його вмуровували в стіни. Сьогодні очеретяна основа геть зітліла. Тож православна громада Василівки збирає кошти і вже розпочала реконструкцію храму.
В цьому прийняли активну участь багато простих віруючих, а також місцеві підприємці. Не лишився осторонь і народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Сьогодні його помічник, що прибув до села на урочистості присвячені храмовому святу, передав від благодійного фонду «Творю добро» значну фінансову допомогу на будівельні роботи.
Олександр Пресман та його благодійний фонд «Творю добро» відомі православним громадам округу багатьма своїми добрими справами, що направлені на поміч церквам. Будівництво храмів, каплиць, недільних шкіл, підтримка вже існуючих церков в реконструкціях та ремонтах, поміч в організації святкових релігійних заходів – саме цими справами опікується проект фонду «З Богом в серці та добром в душі».
«До храмового свята ми готуємось ретельно кожен рік всім селом. І завжди в цьому приймає участь наш народний депутат. Він не забуває наше село, і завжди приділяє нам увагу. Ось і цього року він не тільки передав кошти на реконструкцію нашого храму, а й потурбувався за проведення свята, передавши додаткові кошти на організацію святкової трапези. Спасибі йому за це велике» – підкреслила директор місцевого ДК.
Святкові вітання від народного депутата передав православній громаді села помічник Олександра Семеновича Сергій Василенко. Він прийняв участь в хресній ході, в спільній молитві, поставив свічечку та помолився у ікони Христа Спасителя за процвітання села Василівка та благополуччя його мешканців.

Читайте також