«Канікули з Пресманом»: Одесу відвідали школярі з Роздільнянського та Захарівського районів.

Дві групи по тридцять школярів з Роздільнянського та Захарівського району прибули 14 липня до Одеси в рамках програми благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Каниікули з Пресманом». Сьогодні на цікаві розваги до міста приїхали школярі з смт Затишшя, та учні Кошарської ЗОШ.
Величеньку групу в 60 дітей зустрічали в Одесі помічники народного депутата України Олександра Пресмана. Вони провели прибулих до сучасного кінотеатру 8Д, де діти змогли зануритись у світ цікавих пригод та спец ефектів, що притаманні саме фільмам у форматі 8Д. А після перегляду фільмів , наповнені новими яскравими враженнями, школярі поспішили до Луна – парку, де їх вже чекали чудові атракціони.
Добре покатавшись та поласувавшись смачним морозивом, всі разом сфотографувались «на пам’ять». А ще попросили передати величезне «Спасибі» народному депутату України Олександру Пресману за такі цікаві канікули та чудові розваги.
Кожне літо, вже шість років поспіль, школярі 139-го округу їздять відпочивати та розважатись до Одеси в рамках чудової програми «Канікули з Пресманом» . За цей час в програмі прийняли участь більш як 12 000 учнів шкіл. Цього року ця кількість збільшиться щонайменше на 2000 дітей. За роки існування програми кожен школяр округу прийняв в ній участь, а дехто і по кілька разів. І діти, і їх батьки вважають, що «Канікули з Пресманом» найулюбленіша та найпопулярніша програма серед школярів округу.
«Дитинство під захистом Пресмана».

Читайте також