Морські подорожі тривають.

Кожну суботу нова група мешканців різних районів 139-го округу вирушає в морську подорож на катамарані «Хаджибей». Це працює програма благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом для дорослих». На цей час в ній прийняли участь вже понад 1400 представників різних професій, активістів громад округу та заслужених людей.
15 липня в цікаву тригодинну подорож вздовж узбережжя Одеси вирушили мешканці Великомихайлівського та Роздільнянського районів. Люди прибули до Одеського порту на кількох автобусах. На причалі їх зустрічав особисто народний депутат України Олександр Семенович Пресман з старшим сином Іллею. Тепло привітавши прибулих, Олександр Семенович побажав їм цікавої подорожі та гарного відпочинку. Помічники народного депутата ретельно слідкували, щоб люди зручно розмістились на борту катамарана, щоб всім хватили місця і всі були задоволені. М`якенькі крісла та дивани салонів та й зручні стільці на верхній відкритій палубі – кожен вибрав собі місце до смаку.
Цього разу учасниками програми «Канікули з Пресманом для дорослих» стали співробітники апарату РГА двох районів, співробітники міської ради Роздільнянського району, місцевого побут комбінату «Жемчужина», вихователі та керівництво міських дитячих дошкільних закладів, а також переможці та учасники конкурсу батьків дітей дошкільного віку « Найкраща родина року», що його нещодавно проводили у двох дитячих садках міста Роздільна , при участі фонду Олександр Пресмана «Творю добро».
Великомихайлівський район теж послав у подорож найкращих своїх представників – співробітників місцевого тер центру, районного відділу освіти, військкомату, пенсійного фонду та співробітників місцевої райкооперації, що зовсім недавно відсвяткували своє професійне свято.
Помічники народного депутата України Олександра Пресмана подарували кожному учаснику морської прогулянки великий шоколадний пряник, що його спеціально виготовили в кондитерській «Бубликоff» за замовленням фонда «Творю добро» саме до цієї нагоди. Дуже смачний пряник, прикрашений великою підковою «на щастя» всім припав до смаку. А ще на столах з`явилися пляшки смачного марочного вина та іскристе шампанське – щоб настрій став ще краще.
Люди веселились, спілкувались, знайомились та знаходили друзів, шуткували та танцювали. А красень – катамаран поважно йшов вздовж узбережжя, розсікаючи спокійні води самого синього моря у світі. Погода була настільки тепла, а море таке спокійне та ласкаве, що команда спустила трап та запросили відпочиваючих до морських купань. Бажаючих поплавати в чистій прозорій воді було дуже багато. А мужні надійні матроси дуже ретельно дивились, щоб з плавцями все було гаразд.
Люди й не помітили, як сплив час. І ос вже судно знов швартується до рідного причалу. Трохи стомлені, але дуже задоволені люди сходять на берег. Всі сповнені нових вражень, настрій чудовий, сяють посмішки.
Традиційне загальне «фото на пам’ять», дружне голосне «Спасибі», що по проханню учасників подорожі обов’язково помічники народного депутата передадуть Олександру Семеновичу. І ос ь вже автобуси вирушають в зворотній путь до рідних домівок. І кожен увозить в своїм серці цікаві спогади, незабутні враження, радість спілкування і тепло дружніх поглядів та побажань.
А наступної суботи в цікаву морську подорож вирушать нові мешканці з інших районів.. Бо є в 139-му окрузі така цікава програма «Канікули з Пресманом для дорослих». І є такий народний депутат – Олександр Семенович Пресман.

Читайте також