«Канікули з Пресманом»: програма названа дітьми-учасниками мега-популярною.

20 липня 18 діточок віком від 7 до 13 років, вихованці середньої школи села Августівка Біляївського району відвідали «крут» і атракціони Луна-парку в Одесі. Вже традиційно старт для збору – у “балакучої ” горили. А далі – роздолля дитячим “хочу, можу та буду”.
Колесо огляду, на піковій висотній точці якого кожен дорослий перестає відчувати своє серце від емоцій, для малечі – “дріб’язкова справа”. Інакше як би вони після кола у відкритій кабінці знову говорили: “Хочу ще!” А таких “ще» є багато. . То тир, де, ну, майже зі справжньої зброї, можна “стрельнути” по 16 разів і отримати приз, кімната страху, де насправді, швидше смішно, ніж страшно, “машинки”, “догонялки” , “лазерні «стрілялки” ну і, звичайно, “шаленно смачне морозиво”.
Як розповіла вчитель української мови та літератури Августівської ЗОШ Аліна Бибина: «Серед дітей, які приїхали сьогодні до Одеси, є відмінники, а є «хорошисти», в тому числі,і діти з неповних сімей. Звичайно, ми їх заохочували , що за гарне навчання і поведінку вони поїдуть до Одеси, але, по – перше, така поїздка стала можливою тільки завдяки Олександру Семеновичу Пресману, а, по-друге, це діти з сімей, які не можуть дозволити привезти своїх дітей в місто, та ще покатати на атракціонах і пригостити солодощами ».
«Більшість з привезених нами сьогодні дітей- вперше в великому місті, тим більше, вперше бачать море» – поділилася вчитель англійської мови, методист Юлія Герега. Про своїх підопічних вчителя розповідали з великою любов’ю. І що діти школи дуже люблять відвідувати шкільний гурток “Умілі руки”, де разом з наставниками створюють масу чудових підробок з кольорового паперу, тканин, крупи та інших підручних матеріалів. І, що все, виконане своїми руками у них особливо цінується, а потім виставляється в шкільному музеї. Але ще діти дуже люблять відпочивати і веселитися.
“Діти наші дуже чекають таких поїздок, адже це чудово. Хочеться, щоб програма працювала і надалі” – зазначила пані Аліна
Як розповів помічник народного депутат України Олександра Пресмана Антон Муравенко: «За півтора літніх місяці в рамках проекту “Канікули з Пресманом” в Одесі побувало вже понад півтори тисячі дітей з усіх куточків 139 округу. Всі діти, вчителі та батьки дуже вдячні за надану можливість і вже назвали програму “Канікули з Пресманом” мега -популярною . Але головне, що вона приносить радість дітям, що ми творимо добро для жителів нашого 139 округу “.
«Дитинство під захистом Пресмана».

Читайте також