22 липня традиційно ще одна поїздка по морю.

У суботу, 22 липня, учасниками «Канікул з Пресманом для дорослих» стали жителі відразу трьох районів -Захарівського, Лиманського і Біляївського та міста Южний. 200 представників різних професій – лікарів, вчителів, вихователів ДДЗ, місцевих аграріїв і активістів сільських громад, представників місцевого самоврядування.
Програма «Канікули з Пресманом для дорослих» за час свого існування, а це вже третій рік поспіль, набула великої популярності серед жителів округу. Літні морські прогулянки на катамарані «Хаджибей», які другий рік весь літній період щосуботи запрошують в цікаву подорож більш 200 мешканців округу, нікого не залишають байдужим. Тільки в цьому році в них взяли участь вже близько 2000 чоловік. А попереду ще цілий серпень.
Сьогодні учасників програми на причалі Одеського морвокзалу зустрічали народний депутат України Олександр Пресман і члени його команди, депутати Одеської обласної ради Микита Кузькевіч і Дмитро Чапір. Вони тепло вітали прибулих, бажали їм приємної подорожі і гарного відпочинку.
Люди поспішали потиснути руку народному депутату, висловити слова подяки і за цей чудовий відпочинок, і за безліч добрих справ в різних областях життя округу, які здійснює і фонд Олександра Пресмана «Творю добро».
Помічники народного депутата супроводили людей на катамаран, допомогли розміститися з комфортом в затишних салонах і на відкритій палубі. Судно м’яко відчалило від причалу і повним ходом пішло уздовж узбережжя Одеси. За склом ілюмінаторів пропливала велична панорама міста, а на борту панували веселощі.
У подарунок кожному учаснику поїздки помічники народного депутата піднесли по великому шоколадному прянику. А на столах зайняли місце пляшки зі смачним марочним вином та іскристим шампанським. Втім, і без вина «градус настрою піднявся до точки кипіння». Люди веселилися від душі, танцювали, співали, спілкувалися, знаходили нових знайомих і друзів.
Знайшлися серед прибулих і свої таланти, які виступили перед присутніми. Так колектив дитячого садка з Нової Дофінівки порадував глядачів своєрідним флешмобом – дуже талановито виконав танець «Яблучко». Це було дуже доречно на борту морського судна.
Багато було виконано чудових пісень і соло, і хором.
По поверненню судна до рідного причалу всі із задоволенням взяли участь в загальній фотографії «на пам’ять», і дружно передали величезне «спасибі» Олександру Семеновичу за його турботу і увагу до людей.

Читайте також