Школярі Біляївського та Роздільнянського районів на «Канікулах з Пресманом».

Сьогодні 20 діточок 4-5-6 класів із загальноосвітньої школи села Секретарівка Біляївського району приїхали в Одеський Луна-парк розважитися в рамках програми “Канікули з Пресманом”.
Як розповіла вчитель початкових класів Олександра Клименко, що супроводжувала дітей, в школі-дев’ятирічці навчається всього 99 дітей. А потім вони переходять або в Каменську або до Василівської школи, які розташовані в 4 і 6 км від Секретарівки, що б продовжити навчання.
Здавалося б, – дітей такого віку більше повинні цікавити комп’ютерні ігри і всякі гаджети. Але ні! З величезним задоволенням вони готові їхати в Одесу, щоб взяти участь у розвагах програми «Канікули з Пресманом». Школярі отримують море задоволення від катання на атракціонах Луна-парку, в захваті від спец ефектів в кінотеатрі 8Д, ще й з апетитом ласують морозивом.
Деякі школярі побували на «Канікули з Пресманом» вже по три рази. В першу чергу для участі в програмі запрошують, звичайно ж, дітей з багатодітних сімей та дітей з особливими потребами. Пріоритет і для відмінників навчання, і активістів шкільного життя.
“Хочу висловити велику подяку нашому депутату Пресману, за те, що він так піклується про наших дітей. Я працюю багато років, і ми останні 5 років возимо на канікули дітей. Зараз приїхало 20 дітей 4,5,6 класу, які виграли призові місця по успішності за рік. Хоча діти все дуже у нас хороші, розумні, добре вчаться, стараються. Ми пишаємося ними. Вони всі наші, улюблені “- зазначила педагог з Секретарівки А. Клименко.
А ще , вчителька згадує щасливі часи свого рідного села, коли там було 4 великих ставка, чистих, придатних для купання, плавання на човнах, і рибного лову.
А потім “нові господарі” всю воду з водойм спустили, ставки спочатку замулились, а потім і зовсім пересохли. Селяни досі і дивуються, кому заважали ці ставки. Заради чого, власне, їх знищили?
“Хочу поділитися радістю. Олександр Семенович Пресман обіцяв профінансувати відновлення ставків, їх очищення, зариблення, тобто повну реконструкцію. Це так здорово, що у нас знову будуть водойми. І наші діти зможуть там купатися влітку” – натхненно пораділа викладач з Секретарівки
Учитель початкових класів Роздільнянської загальноосвітньої школи №3 Ольга Кононова привезла 18 дітей, учнів з 3 по 6 класи.
“Наші діти – дуже спортивні, тому що займаються в секціях баскетболу, футболу, дзюдо, спортивної боротьби в дитячій спортивній школі міста Роздільна. Але такі розваги, як сьогодні, звичайно, для них велике свято. Спасибі Олександру Семеновичу, що так щедро дарує радість нашим дітям “- подякувала вчителька народному депутату.
У Роздільнянської ЗОШ №3 так само добре знайомі з Олександром Семеновичем та його фондом «Творю добро». Раніше за сприяння благодійного фонду Олександра Пресмана в школі були встановлені теплі туалети, відремонтовано приміщення медпункту, замінено кілька вікон на сучасні енергозберігаючі склопакети. В фонд школи передавали спортивний та ігровий інвентар. І щороку цікаві поїздки в рамках програми «Канікули з Пресманом», в який бере участь все більша кількість дітей.
«Дитинство під захистом Пресмана».

Читайте також