Діти з Захарівського району і міста Роздільна побували в Одесі.

28 липня в Одесі відпочили діти з села Павлівка Захарівського району і міста Роздільної.
У селі Павлівка Захарівського району щороку з нетерпінням чекають поїздок на відпочинок до Одеси і щиро поважають народного депутата України Олександра Пресмана.
«Ця програма розрахована на дітей із сімей різного соціального рівня, в тому числі малозабезпечених та багатодітних. У наш час важко живеться багатьом. І далеко не всім батькам «по кишені» відправити дітей на відпочинок до Одеси. На допомогу їм приходить програма «Канікули з Пресманом». Хочемо подякувати Олександру Семеновича за все, що він для нас робить »- підкреслили гості з Захарівського району.
Олександра Пресмана добре знають в селі Павлівка. З його допомогою відремонтовано будівлю сільської школи, замінені вікна в дитячому садку.
Сьогодні в Одесі також відпочивали гості з Роздільної. Це діти, чиї батьки працюють на залізниці. Роздільна – велика залізнична станція, і професія залізничників тут в пошані. Сьогодні, напередодні свята, Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників, на прохання профспілкового комітету і керівництва станції Роздільна, учасниками програми «Канікули з Пресманом» стали діти шляховиків з залізничного вузла Роздільна -1.
Їх батьки запрошені в цікаву морську подорож на катамарані «Хаджибей» в рамках програми «Канікули з Пресманом для дорослих», яка відбудеться вже 29 липня.
А сьогодні хлопці з Роздільної та і Павлівки Захарівського району відмінно проводять час в кінотеатрі 8Д за переглядом цікавих фільмів зі спец ефектами, веселяться на атракціонах Луна-парку і ласують морозивом. Вони задоволені поїздкою і передають своє дружне «спасибі» організатору і благодійнику цієї чудової програми для всіх дітей 139-го округу – народному депутату України Олександру Семеновичу Пресманом.
«Дитинство під захистом Пресмана».

Читайте також