Робоча субота, робочі поїздки.

Приходить довгоочікувана субота ,і люди, в свій законний літній вихідний, поспішають на відпочинок – до моря, на природу, що б провести день в колі рідних і близьких.А у народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана і його команди – субота, самий що ні є робочий день. Тому що саме сьогодні у Олександра Семеновича призначена зустріч з активом громади села Олександрівка Лиманського району, і треба буде розв’язати безліч питань особливої ​​важливості і терміновості, і обговорити гострі проблеми, та знайти вихід із ситуації. Який може бути вихідний, коли тебе чекають люди, які потребують твоєї допомоги?
Ось і активісти сільської громади села Олександрівка дуже чекали свого народного депутата. Вже о 9 ранку більш як 50 представників батьківського комітету та педагогічного колективу Олександрівської ЗОШ і активістів сільської громади зустрілися з Олександром Семеновичем на території школи. У серпні цього року Олександрівська школа відзначає свій 20-річний ювілей. І вперше за всі 20 років проходить капітальний ремонт будівлі школи. Тут повністю замінюють дах, проводять реконструкцію і модернізацію самої будівлі. Але бюджетних грошей на все, на жаль, не вистачає. І батьки просять свого народного депутата про допомогу.
У благодійному фонді Олександра Пресмана «Творю добро» є проект «Дитинство під захистом Пресмана». Одна з програм цього проекту так і називається «Школам округу». Її мета – всебічна допомога школам округу в підготовці будівель шкіл до нового навчального року: сприяння в проведенні поточних внутрішніх і зовнішніх реконструкцій і ремонтів будівель шкіл, каналізаційних і водопровідних мереж, ремонт та ізоляція тепломереж, заміна підлогового покриття і багато-багато іншого. Щорічно всі школи округу отримують допомогу і підтримку. Ось і Олександрівська школа отримає до свого 20-річчя вагому підтримку від фонду «Творю добро» – 20 енергозберігаючих євро вікон – щедрий додаток до п’яти склопакетів , що вже були установлені в школі в рамках введення енергозберігаючих технологій. Не поганий подарунок до ювілею?
А ще, народний депутат запросив педагогів школи взяти участь в його програмі «Канікули з Пресманом для дорослих» і відпочити на катамарані «Хаджибей» на початку вересня. Цікава поїздка і позитивні емоції в колі колег і друзів принесуть величезний заряд бадьорості та сил на весь новий навчальний рік.
Весь минулий рік в школах декількох районів округу з успіхом працювала програма «Соціальна перукарня». Вона була запущена, як експериментальна, але придбала величезну популярність. Сьогодні Олександр Семенович звернувся з пропозицією до батьківському комітету Олександрівської ЗОШ, впровадити і у себе таку програму. Пропозиція була зустрінута з величезним ентузіазмом, і вже в новому навчальному році для школярів Олександрівки можливість безкоштовної стрижки безпосередньо в школі стане реальністю.
Активісти сільської громади торкнулися і питання медичного забезпечення школярів. Медпункт в школі є, але медпрацівника немає – ніхто не хоче працювати за копійки. Олександр Семенович готовий виділити зі свого благодійного фонду “Творю добро» ставку, яку будуть доплачувати до основної зарплати шкільного медичного фахівця. Школярі не залишаться без медобслуговування.
«Спасибі за подарунки, які ви робите нашим дітям. Ви завжди відзиваєтеся на кожну нашу прохання, у всіх питаннях. Хочеться побажати Вам міцного здоров’я, успіхів вашій команді. Ми завжди раді Вас бачити », – сказала, звертаючись до народного депутата, представник батьківського комітету школи села Олександрівка.
Олександр Пресман подякував усім без винятку жителям села за їх активну позицію у відстоюванні інтересів громади, за неодноразову підтримку на виборах: «Я завжди з Вами, і завжди готовий допомогти».
Так само, в ході спілкування з представниками сільської громади, постали питання про сприяння сільської амбулаторії та з благоустрою території ДДЗ.
Народний депутат України Олександр Пресман погодився допомогти сільській медичної амбулаторії з ремонтом фасаду будівлі. Раніше фонд «Творю добро», в рамках програми «Сільська амбулаторія», профінансував придбання та установку підлоги з керамічної плитки в цьому лікувальному закладі.
А дитячому садку народний депутат пообіцяв допомогти з установкою нового ігрового майданчика. Відповідні розпорядження було дано помічнику народного депутата України Олександра Пресмана в Лиманському районі Сергію Щербічу. У 2016 році фонд Олександра Пресмана «Творю добро» придбав для дитячого садка Олександрівки 650 квадратних метрів паро бар`єра для ізоляції утеплювача даху будівлі. Про це пам’ятають і батьки малюків , і колектив вихователів.
Прийнято також рішення допомогти жителям двох вулиць села, дороги на яких знищують великовантажні автомобілі, що протягом дня займаються перевезенням вантажів, і ігнорують існуючу об’їзну дорогу. Підготовлене на цю тему звернення буде направлено до сільської ради для подальшого реагування.
На зустрічі обговорювалося дуже багато питань, які хвилюють жителів Олександрівки. Їм важливо дізнатися, що думає з того чи іншого питання їх народний депутат, яке його бачення. Олександр Семенович завжди висловлюється прямо і чесно. Так, він позитивно відгукнувся про роботу нинішнього голови Одеської ОДА Максима Степанова і нового голови Лиманської РДА Василя Приймака.
«Це дуже важливо, коли налагоджені робочі контакти і робота йде злагоджено. Коли керівництво району, місцевий депутатський корпус і моя команда, що представляє і здійснює сьогодні зв’язок з вищім законодавчим органом країни, працюють в одному напрямку і підтримують один одного », – підкреслив народний депутат. За його словами, -« на відміну від колишнього керівництва Лиманського району Василь Приймак намагається оперативно вирішувати виникаючі проблеми. Зокрема він уже побував у школі села Олександрівка та зустрівся з педагогічним колективом».
В робочій зустрічі народного депутата України Олександра Пресмана з представниками громади села Олександрівка Лиманського району брали участь також депутат Одеської обласної ради Ігор Іоганов та депутат Лиманської районної ради Сергій Кривенко.

Читайте також