«Нехай золотом сяють куполи».

У благодійному фонді Олександра Пресмана «Творю добро» є проект «З Богом у серці і добром в душі». Одна з програм цього проекту займається будівництвом і реконструкцією православних храмів на території округу. Вона так і називається – «Нехай золотом сяють куполи».
До таких храмам належить і храм, що будується в селі Олександрівка Лиманського району – новий дерев’яний храм Святителя Миколи Чудотворця. Олександр Пресман є одним з основних спонсорів цього будівництва ,і планує надалі допомагати в цій благій справі. За рахунок коштів фонду «Творю добро» народний депутат фінансував придбання і установку пластикових вікон для храму, допоміг в закупівлі мінеральної вати для утеплення підлоги, придбав двері. Але основнім етапом благодійної допомоги стало виготовлення золочених куполів, які змінили храм і зробили помітним його сяйво навіть в сусідніх селах.
Здійснюючи робочу поїздку в Олександрівку, народний депутат не міг не відвідати храм, в будівництві якого він приймає настільки активну участь.
Храм села Олександрівка будується з пріоритетним застосуванням природних матеріалів та являє собою дерев’яний зруб, виконаний в кращих традиціях дерев’яного зодчества. Будова вражає красою і особливим колоритом.
Сьогодні Олександр Семенович передав настоятелю храму протоієрею Віталію черговий транш фінансової допомоги від фонду «Творю добро» на будівництво храму.
Народний депутат України Олександр Семенович Пресман відомий своїми заслугами у справі зміцнення духовності в своєму окрузі. На його рахунку побудований кілька років тому красень – храм Успіння Пресвятої Богородиці в смт Захаровка. Майже завершене будівництво храму Святителя Інокентія Одеського і Херсонського в місті Роздільна. Постійно надається допомога в будівельних і ремонтних роботах у багатьох храмах округу, в зведенні каплиць, в установці Уклінних хрестів. За заслуги в справі зміцнення православної віри, народний депутат удостоєний високих церковних нагород: ордена Миколи Чудотворця, ордена преподобних Антонія і Феодосія Печерських I ступеня, ордена Різдва Христового I ступеня. Про нього говорять: «Ця людина з Богом в серці і добром в душі». І це добро своєї душі він щедро роздає людям.

Читайте також