Шановні земляки!

Час влітку летить дуже швидко. І ось вже прийшов час підводити підсумки нашої з вами роботи за липень. Спасибі всім, хто допомагав мені і моїй команді в здійсненні багатьох добрих перетворень в нашому окрузі. Не дивлячись на літню спеку, ми працювали дуже інтенсивно.

І, я сподіваюсь, наші зусилля принесли радість людям, і особливо дітям, допомогли вирішити деякі проблеми в окрузі і поліпшили якість життя населення.
Згідно з графіком і зі значним перевиконанням плану по поїздкам і кількості дітей, працювала в липні програма фонду «Творю добро» – «Канікули з Пресманом». З п’яти районів округу і міста Южне, тільки в липні учасниками програми стало більше 1000 дітей шкільного віку. Майже стільки ж учнів відпочили в Одесі в червні цього року. Попереду ще цілий місяць літніх канікул. І ми маємо намір продовжити роботу програми з такою ж інтенсивністю.

Вихованці військово-патріотичного табору «Український опір»в Роздільнянському районі , при підтримці фонду «Творю добро» одержали змогу побувати в місті Одеса на воєнному крейсері, та стали учасниками програми «Канікули з Пресманом». Транспорт для поїздок дітей забезпечив благодійний фонд .

Нова програма фонду «Канікули з Пресманом для дорослих» завоювала популярність серед жителів округу. У липні морські подорожі уздовж узбережжя Одеси здійснили понад 1000 осіб різних професій з п’яти районів і міста Южне. Для багатьох ці поїздки стали подарунком до дня професійних свят. Програма продовжить свою роботу і в серпні, захопивши ще й частину вересня, намагаючись максимально охопити всіх бажаючих.

В рамках програми «Школам округа» з фонду «Творю добро» профінансована закупівля 20 пластикових вікон для Олександрівської ЗОШЛиманського району, якій цього року виповниться 20 років. З фонду «Творю добро» передав вже другий транш фінансування для будівництва нового каналізаційного колектору Кучурганської ЗОШ Роздільнянського району.

За сприянням фонду «Творю добро» в рамках програми «Місту, селищу, селу», в селі Латовка Біляївського району побудовані нові тротуари для забезпечення безпеки руху пішоходів, особливо дітей. Для села МилолюбівкаРоздільнянського надано фінансування на будівництво дитячого ігрового майданчика. Фонд «Творю добро» взяв участь у святкових заходах в смт Лиманське Роздільнянського району. 6 липня жителі селища традиційно широко відзначають свято Івана Купала. Фаєр-шоу від фонду «Творю добро» стало подарунком для всіх.
В рамках програми «Лікарням округу» за участю фонду «Творю добро» проведено ремонт фасаду і даху, а також встановлені нові вхідні двері в амбулаторії сімейної медицини села Маринівка Біляївського району.

Участь в урочистому святкуванні дня села в селі Холодна Балка Біляївського району.  Вітання жителів та подарунки для малечі села: розваги на великому батуті та безкоштовна солодка вата.

В рамках програми фонду «Нехай золотом сяють куполи» на честь храмового свята – дня пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, надано фінансову допомогу храму смт Лиманське на оздоблювальні роботи та Василівському старовинному храму на капітальний ремонт.
Надана чергова фінансова підтримка храму Святителя Миколая Чудотворця в селі Олександрівка Лиманського району на подальше будівництво.
В рамках програми «По Божому благословенню» виділено транспорт і організована поїздка вірян Роздільнянського і Великомихайлівського районів до районного центру Балта на поклоніння до чудотворного образу Зимненської Матері Божої.

Ще раз спасибі всім, хто працював разом зі мною і моєю командою.
З повагою,
народний депутат України Олександр Пресман.

Читайте також