Діти з села Василівка побували в Одесі.

Старовинне село Василівка з легендарною історією, розкинулося вздовж Кишинівської траси на кордоні Біляївського району. Саме з цього села, в рамках програми «Канікули з Пресманом», прибула до Одеси група  учнів від 1-го до 9-го класу. 18 школярів привезла їх учитель математики Наталія Іванченко.
Школа в Василівці не велика. Тут навчається всього 220 дітей. Але щорічно школярі цієї школи обов’язково беруть участь в «Канікулах з Пресманом». А сам Олександр Семенович і його благодійний фонд «Творю добро» регулярно допомагають Василівській ЗОШ.
“Олександр Семенович, дійсно, народний депутат. Він нашій школі і ганок зробив, і вікна – склопакети майже всюди встановив. Ще трохи залишилося. А коли в моєму класному кабінеті йшов ремонт, тільки завдяки його сприянню і впоралися. До його шефства, навіть зовнішній вид школи був занедбаний. Зараз дивимося і радіємо. Спасибі Олександру Пресману за благі справи “- розповіла пані Наталія.
Особливо сьогоднішній поїздці раділи діти з багатодітних сімей, яких чимало в Василівській школі. В цих сім’ях виховується від 4 до 8 дітей, а працює, як правило, тільки одні батько. Тож малозабезпечені. І завжди є якісь негаразди та проблеми. Але, якщо вже звертаються до Пресмана за допомогою, – питання завжди вирішуються, тому що він сам передзвонює, якщо відразу не зміг відповісти. Це людей вражає найбільше.
Сьогодні діток з Василівки в Одесі традиційно зустрічали помічники народного депутата. Для них відкрив двері кінотеатр 8Д з цікавими кіносеансами зі спец ефектами. Багато дітей в навіть не знали, що існує таке «кіно». А ще всі отримали можливість відмінно повеселитися на атракціонах Луна-парку і поласувати смачним морозивом. Адже в програмі «Канікули з Пресманом» рівні можливості для кожної дитини.
«Дитинство під захистом Пресмана»

Читайте також