Синє море – білий пароплав.

5 серпня учасниками програми «Канікули з Пресманом для дорослих» стали жителі Суворовського району міста Одеси (селище Шевченко-3), а також Лиманського, Захарівського , Біляївського районів та міста Южне. Всього 200 людей зійшло на борт катамарана «Хаджибей», що б вирушити в захоплюючу морську подорож уздовж узбережжя Одеси.

На борту катамарана прибулих зустрічав народний депутат України Олександр Семенович Пресман і члени його команди. Люди із задоволенням вітали свого народного депутата, ручкались із ним, посміхалися, дякували за чудовий відпочинок.
Прекрасна сонячна погода і спокійне море сприяли гарному настрою. Помічники народного депутата постаралися розмістити прибулих людей максимально зручно. Кожна група вибрала собі місце за смаком – в прохолодних салонах, або на палубі, де так приємно пахне морем і лагідний вітерець несе свіжість.
Люди розташувалися за столиками, і з задоволенням ласували смачними шоколадними пряниками – подарунком від народного депутата. А ще на столиках «для гарного настрою» з’явилися пляшки з смачним вином і ігристим шампанським.
У цьому рейсі жителів округу чекали різноманітні розваги – мальовничі краєвиди узбережжя Одеси, весела музична програма, спілкування з друзями, танці «до упаду» і, найголовніше, морські купання у відкритому морі.
Поїздка всім дуже сподобалася. На судні панували веселощі і така тепла атмосфера, що навіть спека літнього дня не змогла з нею посперечатися.
По прибуттю в порт всі із задоволенням сфотографувалися загальною групою – на пам’ять про добре проведений день, про прекрасний відпочинок, який подарував своїм друзям народний депутат України Олександр Семенович Пресман.
Поїздки для дорослих на катамарані «Хаджибей» тривають вже третій місяць. Всього планується провести 18 таких поїздок.

Читайте також