Єреміївка відзначила День народження села.

Свій 192-й день народження, з великим розмахом, відзначило село Єреміївка. З нагоди урочистостей в село прибули гості з Роздільної – глава Раздельнянської РДА Наталя Бараненко, голова громадської приймальні народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана в Роздільнянському районі Галина Нагорняк і помічники народного депутата Артем і Антон.
Наталя Вікторівна душевно привітала сільську громаду з прекрасним святом: « Єреміївка, що завжди славилася своїми щирими і талановитими людьми, виростила гідних синів і дочок України, які сьогодні займають високі посади. Хочу подякувати всім вам за теплі серця, за те що ви разом прикрашаєте рідне село »
На свято, на свою малу Батьківщину, також завітав почесний громадянин села Єреміївка, діючий мер міста Южне, Володимир Новацький .
Народний депутат України Олександр Пресман і його благодійний фонд «Творю добро» дуже тісно співпрацюють з Єреміївською громадою вже не перший рік. На рахунку фонду багато добрих справ в різних сферах життя села. Ось і зараз повним ходом для школярів Роздільнянського району, і села Єреміївка в тому числі, працює програма «Канікули з Пресманом». А під час навчального року в Єремеївській ЗОШ великим успіхом користувалася програма фонду «Творю добро» – «Соціальна перукарня». Ця програма буде продовжена для дітей Єреміївки і Бурдівки і в новому навчальному році.
Сьогодні, на честь дня села, команда народного депутата привезла сільській громаді теплі слова привітань від Олександра Семеновича і безліч подарунків.  Це і батут, на якому змогли абсолютно безкоштовно і досхочу покататися дітлахи села. І солодка вата, якою вони з задоволенням ласували, пригощаючи також своїх батьків.
Глава громадської приймальні народного депутата тепло привітала жителів села зі святом: «Олександр Семенович завжди з Вашою громадою і підтверджує це своїми справами. Найщиріші вам побажання, добра і злагоди, процвітання. Нехай Ваші діти ростуть щасливими »
Пані Галина також запросила всіх бажаючих школярів і вихованців старших груп Єремеевского ДДУ взяти участь в «Канікулах з Пресманом». У цьому році група учнів Єремеевскої школи вже побувала на відпочинку в Одесі.  Але, враховуючи кількість бажаючих, народний депутат надав таку можливість і іншим школярам села.
Додаткові групи дітей, які беруть участь в улюбленій програмі, це вже не виняток, а, скоріше, правило. І так по всіх п’яти районах виборчого округу.
Помічники народного депутата Артем і Антон так само привітали жителів села. Вони повідомили про ще один подарунок-сюрприз від народного депутата, який жителі зможуть побачити в нічний час.
Тож після святкового концерту силами місцевої самодіяльності, коли на село опустилася літня ніч, в темному оксамитовому небі розквітли яскраві вогняні квіти – святковий феєрверк жителям села від народного депутата України Олександра Пресмана.

Читайте також