Нові поїздки дітей на «Канікули з Пресманом».

7 серпня нова група школярів прибула до Одеси в рамках програми «Канікули з Пресманом». Цього разу учасниками програми стали дітлахи  з села Іваново Лиманського району. Старовинне село Малий Буялик, засноване в 1801 році на місці невеликого ногайською села, що з’явилася в 1792 році, зовсім недавно отримало  нову назву – Іваново замість Свердлове.
Але, як би не називалося село, допомогу від благодійного фонду народного депутата України Олександра Пресмана  громада Іваново отримує регулярно. Особливо це стосується школи. У минулому році помічники народного депутата вручили педагогічному колективу дуже потрібну для навчального процесу оргтехніку – багатофункціональний пристрій.
Щорічно, як і в інші храми округу, в Іванівський храм Усікновення глави Іоанна Предтечі  і в каплицю на честь Святителя Миколая  Чудотворця   обов’язково помічники народного депутата доставляють Благодатний Вогонь в святу ніч Воскресіння Господнього.
Шороку, школярі села беруть участь в цікавих поїздках в рамках «Канікул з Пресманом».
Ось і в цьому році учні Іванівської ЗОШ прибули до Одеси, щоб набратися нових вражень, відпочити і повеселитися.

Нові враження чекали групу  вже в кінотеатрі 8Д. Для багатьох дітей відвідування такого сеансу відбулося вперше в житті. Ну а веселощі і захват охопили школярів саме в Луна-парку, де вони змогли покататися на улюблених атракціонах і поласувати морозивом.
Всім дуже сподобалася поїздка. Діти сфотографувалися всі разом на згадку. І попросили передати своєму улюбленому  дядькові Саші   своє дружнє  «спасибі!» за яскраві  враження, за  веселі розваги, за турботу, за чудову програму «Канікули з Пресманом», яку люблять всі діти.
«Дитинство під захистом Пресмана».

Читайте також